Teczki ofertowe z wcięciem na wizytówkę- skrzydełko poziom

Dokumenty powinny być przetrzymywane w odpowiednim i bezpiecznym zarazem miejscu, tak by nie uległy zniszczeniu. Doskonale posłużą temu teczki ofertowe, które znakomicie nadają się do wykorzystania zarówno w biurze, na spotkaniach biznesowych czy konferencjach w celu przedstawienia oferty firmy. Przekazują one podstawowe informacje na temat przedsiębiorstwa, takie jak nazwa, logo, slogan oraz dane kontaktowe. Czy wiesz, że dobrze zaprojektowane teczki firmowe są naprawdę ważnym narzędziem w kontaktach biznesowych i handlowych? Dzięki nim klienci oraz kontrahenci zapamiętają Twoją firmę oraz będą mogli trzymać związane z nią materiały w jednym miejscu, a to sprawi, że ich nie zgubią. W takiej teczce można umieścić wizytówki, dokumenty, oferty cenowe czy też broszury. Tworzone przez nas teczki w formacie A4 posiadają specjalny układ skrzydełek, co pozwala na przechowywanie oraz bezpieczny transport wszelkiego rodzaju dokumentów, wobec czego nie ulegną one zgnieceniu i zachowają estetyczny wygląd, co jest niezwykle istotne w budowaniu profesjonalnego wizerunku przedsiębiorstwa, zarówno w relacjach B2B, jak i B2C.

Pokaż więcej
1
Wybierz
Parametry
A4 (210 x 297 mm)
A4 (210 x 297 mm)
Dwubigowa 5,5 mm
Dwubigowa 10 mm Dwubigowa 5,5 mm Jednobigowa
Kreda mat 350 g
Kreda mat 350 g Kraft 250 g Perłowy SILVER 300 g Włókno IVORY 285 g Offset WHITE 320g
Jednostronny 4/0
Jednostronny 4/0 Dwustronny 4/4
Standard
Standard Folia matowa 1/0 Folia matowa + lakier UV wybiórczy 1/0 Folia błyszcząca 1/0 Folia soft touch 1/0 Folia soft touch + lakier UV wybiórczy 1/0 Folia matowa 1/0 (odporna na zarysowania) Folia matowa (odporna na zarysowania) + lakier UV wybiórczy 1/0
Brak
Brak Biała Żółta Czerwona Zielona Niebieska Czarna Szara

Dlaczego piga.pl to najlepsza drukarnia internetowa?

  • Wysyłka za darmo
  • Bezpieczne zakupy
  • Profesjonalne wsparcie
  • Wybitna jakość
  • Wysyłamy na cały świat
2
Wybierz
Nakład
Wybierz poprawną konfigurację, aby zobaczyć cennik
Nakład (szt.)
Cena netto
Cena brutto
0 szt.
0,00
0,00
3
Zobacz
Szczegóły

Przygotowanie plików

Preferowane przez nas formaty plików to PDF, TIFF oraz JPEG. Udostępniamy instrukcję przygotowania pliku oraz szablony/makiety dla poszczególnych programów graficznych, zapisując je na dysku otrzymujesz zwymiarowane pole robocze, w którym możesz zaprojektować swoją grafikę. Kliknij w ikonkę i ściągnij plik.

Ogólne zasady przygotowania plików do druku

Wgraj pliki do godz: 14:00

Dla plików przygotowanych zgodnie ze specyfikacją, szacowany termin realizacji to:

Data wysyłki:
2024-06-27
Data dostawy:
2024-06-28
Gratuluję, jesteście pierwszą drukarnią, która prawidłowo wykonała zlecenie dla mojej firmy. Na pewno zwrócę się do państwa z kolejnymi zamówieniami. Firma godna polecenia, przyznaję 5 gwiazdek.
Izabella
|
gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa
W drukarni zamawiam od kilku lat, wszystko zawsze jest na czas, profesjonalne wykonanie. Bedę zamawiał dalej BARDZO POLECAM
Daria
|
gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa
Wizytówki pierwsza klasa. Polecam każdemu szanującemu się przedsiębiorcy.
Marek
|
gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa

Druk teczek ofertowych

Teczka ofertowa stanowi ważny element reklamy. Dlatego ważne jest, aby na spotkaniu biznesowym wręczyć swoją ofertę właśnie w takiej formie. Wpływa to bowiem na budowanie profesjonalnego wizerunku i przedstawia przedsiębiorstwo w dobrym świetle, wzbudzając zaufanie, co jest niezwykle istotne w zacieśnianiu relacji z klientami. Dokumenty przechowywane w teczce nie ulegają ponadto zniszczeniu, gdyż są odpowiednio chronione.

Teczki ofertowe jako element identyfikacji wizualnej 

Teczki stanowią element identyfikacji wizualnej firmy i sprawiają tym samym, że staje się ona rozpoznawalna. Tak niewielkie detale przyczyniają się do budowania i wzmacniania wizerunku firmy jako partnera godnego zaufania oraz podnoszą jego prestiż, co w efekcie przekłada się na sukces sprzedażowy. W związku z tym, że teczki ofertowe powinny współgrać z innymi elementami i materiałami reklamowymi, które wręczasz klientom, powinno znaleźć się na nich logo, nazwa oraz dane adresowe i kontaktowe firmy. Doskonale sprawdzi się Twój kreatywny projekt lub charakterystyczna grafika, dzięki czemu zostaniesz na dłużej zapamiętany. Nasza drukarnia zadba o wysoką jakość oraz doskonałą precyzję wykonania. Dzięki dostępnym w naszej ofercie opcjom dopasujesz rozmiar teczki do ilości przechowywanych w niej kartek.

Sprawdź także: teczki reklamoweteczki z logoteczki papieroweteczki biurowe na dokumentydrukowanie teczek firmowychteczki z nadrukiemteczki dwubiegoweteczki jednobiegowe.