Teczki dwubiegowe

Wybór i zakup teczki nie jest łatwym zadaniem. Technologia pozwala wykonać druk na wiele sposobów i każda drukarnia daje klientom szeroki wybór. Druk teczki, w tym teczek ofertowych, może zawierać własny projekt graficzny.

Drukarnia Piga – teczki ofertowe na dokumenty

Drukarnia internetowa Piga przedstawia bogatą ofertę produktów, w której znajdują się teczki ofertowe. Druk odpowiada na potrzeby najbardziej wymagających klientów, a drukarnia dokłada wszelkich starań, by teczki ofertowe spełniały oczekiwania.

Szeroki wybór teczek ofertowych – drukarnia Piga

Wśród produktów takich jak teczki na uwagę zasługują teczki ofertowe na dokumenty lakier UV wybiórczy folia mat 350 g. Drukarnia wykonuje je z najwyższą starannością, tak samo jak teczki firmowe na dokumenty z papieru kreda mat 350g . Dzięki temu druk satysfakcjonuje użytkowników przez długi czas, a drukarnia jest miejscem, do której wracają po kolejne teczki. Firmy cenią sobie teczki reklamowe na dokumenty 5 mm standard plus. Częstym wyborem są teczki z nadrukiem papier-kreda, format A4, na dokumenty. Przy dużej ilości gromadzonych dokumentów sprawdzi się teczka ofertowa na dokumenty folia mat lakier standard dwubigowa 5. Jeśli papierów jest mniej, dobrym wyborem będzie teczka standard jednobigowa.

Teczki ofertowe na dokumenty – druk

Druk teczki to zadanie, do którego drukarnia podchodzi profesjonalnie. Jednak niekiedy klienci potrzebują dużej liczby teczek, w których druk jest sprawą drugorzędną, choć nie bez znaczenia. Drukarnia oferuje teczki w zestawach, które wystarczają na dłuższy czas. Teczki ofertowe soft touch na dokumenty 100 szt. wyróżniają się przyjemną w dotyku powierzchnią, która nie tylko ułatwia organizację, ale i umila pracę. Ofertowe teczki na dokumenty 100 szt. pozwalają cieszyć się zarówno funkcjonalnością, jak i estetyką teczki. Drukarnia dba o wymiar praktyczny teczki i o jej aspekt wizualny. Dzięki temu teczki, które dystrybuuje drukarnia, są nieodłącznym elementem codzienności w firmach.