Naklejki statyczne (bez kleju)

Naklejki stały się nieodłącznym elementem reklamy w przestrzeni publicznej, to dzięki niej możesz obrandować każdy wytworzony produkt, nadając akcent jakości towaru oraz podkreślić dbałość o szczegóły. Naklejki statyczne stanowią formę przeprowadzania działań marketingowych i skutecznej promocji niezwykle niskim kosztem. Ponadto, naklejka ma nieograniczone możliwości budowania i wzmacniania wizerunku Twojej marki, może być wykonana w każdym rozmiarze oraz indywidualnym kształcie. Znajdą również idealne zastosowanie w formie prezentu dla bliskiej osoby bądź też w ramach podziękowania Partnerowi za owocną współpracę.Naklejki statyczne nie posiadają kleju, dzięki elektrostatycznej właściwości przylega na gładkich powierzchniach jak np. szkło, PET, PMMA, PC i można ją aplikować również od strony nadruku. Naklejkę z łatwością usuniesz i nie pozostawi ona żadnego śladu po aplikacji, dlatego idealnie sprawdzi się do oznakowania delikatnych, czy jakościowych produktów jak np. okulary czy ceramika, ponadto jest również dedykowana na większe powierzchnie np. witryny sklepowej, która zaaplikowana od wewnętrznej strony szyby, chroni reklamę od wszelkich ingerencji.

Pokaż więcej
1
Wybierz
Parametry
usuń
dodaj wymiar
Cięcie na wylot
Cięcie na wylot
Adhezyjna biała (błysk)
Adhezyjna biała (błysk)
Jednostronny 4/0
Jednostronny 4/0

Dlaczego piga.pl to najlepsza drukarnia internetowa?

  • Wysyłka za darmo
  • Bezpieczne zakupy
  • Profesjonalne wsparcie
  • Wybitna jakość
  • Wysyłamy na cały świat
2
Wybierz
Nakład
Wybierz poprawną konfigurację, aby zobaczyć cennik
Nakład (szt.)
Cena netto
Cena brutto
0 szt.
0,00
0,00
3
Zobacz
Szczegóły

Przygotowanie plików

Preferowane przez nas formaty plików to PDF, TIFF oraz JPEG. Udostępniamy instrukcję przygotowania pliku oraz szablony/makiety dla poszczególnych programów graficznych, zapisując je na dysku otrzymujesz zwymiarowane pole robocze, w którym możesz zaprojektować swoją grafikę. Kliknij w ikonkę i ściągnij plik.

Ogólne zasady przygotowania plików do druku

Wgraj pliki do godz: 14:00

Dla plików przygotowanych zgodnie ze specyfikacją, szacowany termin realizacji to:

Data wysyłki:
2023-12-12
Data dostawy:
2023-12-13
Polecam w 100%, doskonała współpraca!
Kinga
|
gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa
Rewelacyjna obsługa, Pani Patrycja jest bardzo pomocna, doradziła mi w wyborze papieru do moich ulotek na imprezę. Polecam!!!
Darek
|
gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa
W drukarni zamawiam od kilku lat, wszystko zawsze jest na czas, profesjonalne wykonanie. Bedę zamawiał dalej BARDZO POLECAM
Daria
|
gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa