Pocztówki Exclusive

Często nie zdajemy sobie sprawy jak istotnym elementem biznesu są firmowe pocztówki. Najczęściej używamy ich z okazji świąt lub innych specjalnych wydarzeń, zapominając jak ważne w życiu i w biznesie jest odnawianie znajomości. Pocztówki ekskluzywne będą idealnym wyborem nie tylko od święta, ale także by ożywić zaniedbaną przez nas relację i powrócić do bliższego kontaktu z odbiorcą. Doskonale sprawdzą się też w roli medium do wyrażenia szacunku, sympatii, lub pozdrowień. Pocztówki ekskluzywne można wykorzystać także do marketingu bezpośredniego, a nawet do kontaktu ze swoimi pracownikami. Ogromne zaskoczenie i miłe uczucie na sercu to najczęstsza reakcja na otrzymanie informacji w tak miłej i wyjątkowej formie. Zastosuj ekskluzywne pocztówki w swojej firmie i pozwól klientom oraz pracownikom dowiedzieć się, że wiele dla Ciebie znaczą. Wyeksponuj najważniejsze detale pocztówki naszymi złoceniami, srebrzeniami i innymi uszlachetnieniami. 

Pokaż więcej
1
Wybierz
Parametry
A6 (105 x 148 mm)
A6 (105 x 148 mm) DL (99 x 210 mm)
Kreda 300 g + folia mat 1/0
Kreda 300 g + folia mat 1/1 Kreda 300 g + folia połysk 1/1 Kreda 300 g + folia soft touch 1/1 Kreda 300 g + folia mat 1/0 Kreda 300 g + folia połysk 1/0 Kreda 300 g + folia soft touch 1/0 Delikatna faktura CREAM 324g
Dwustronny 4/4
Jednostronny 4/0 Dwustronny 4/4
Lakier UV 3D wybiórczy 1/0
Lakier UV 3D wybiórczy 1/0 Brak
Brak
Brak Złota folia 1/0 Srebrna folia 1/0 Czerwona folia 1/0 Miedziana folia 1/0 Różowo-złota folia 1/0 Holograficzna folia 1/0

Dlaczego piga.pl to najlepsza drukarnia internetowa?

  • Wysyłka za darmo
  • Bezpieczne zakupy
  • Profesjonalne wsparcie
  • Wybitna jakość
  • Wysyłamy na cały świat
2
Wybierz
Nakład
Wybierz poprawną konfigurację, aby zobaczyć cennik
Nakład (szt.)
Cena netto
Cena brutto
0 szt.
0,00
0,00
3
Zobacz
Szczegóły

Przygotowanie plików

Preferowane przez nas formaty plików to PDF, TIFF oraz JPEG. Udostępniamy instrukcję przygotowania pliku oraz szablony/makiety dla poszczególnych programów graficznych, zapisując je na dysku otrzymujesz zwymiarowane pole robocze, w którym możesz zaprojektować swoją grafikę. Kliknij w ikonkę i ściągnij plik.

Ogólne zasady przygotowania plików do druku

Wgraj pliki do godz: 14:00

Dla plików przygotowanych zgodnie ze specyfikacją, szacowany termin realizacji to:

Data wysyłki:
2022-10-03
Data dostawy:
2022-10-04
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Polecam w 100%
Krzysztof
|
gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa
Naklejki wykonane prawidłowo. Wielki plus za piękne, żywe kolory. Wszystko zgodne z plikiem, który pomogliście mi państwo przygotować Dziękuje i pozdrawiam załogę :)
Monika
|
gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa
Rewelacyjna obsługa, Pani Patrycja jest bardzo pomocna, doradziła mi w wyborze papieru do moich ulotek na imprezę. Polecam!!!
Darek
|
gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa