Tablice z nadrukiem HIPS

Tablice z nadrukiem to od wielu lat ceniona forma reklamy. W naszej ofercie znajdują się zarówno stojące, jak i wiszące modele tego produktu, a każdy z nich jest dostosowany indywidualnie do odbiorcy. Tablice różnią się nie tylko rozmiarem, ale także materiałem i wykończeniem. Istnieje możliwość zamówienia produktu bez wykończenia lub z otworami w wymaganej ilości. Z powodzeniem może on również pełnić rolę szyldu - wówczas wachlarz możliwości jest jeszcze większy, gdyż zadruk może być nawet dwustronny. Wykorzystuje się wówczas całą przestrzeń tablicy, przykuwając wzrok osób przebywających w otoczeniu. Tablice z nadrukiem powieszone w gabinecie, biurze czy na murze instytucji mogą być ciekawym elementem dekoracyjnym. Są jednocześnie gwarantem wysokiej jakości i dużej wytrzymałości, bowiem HIPS jest materiałem wykorzystywanym w wielu gałęziach gospodarki. Charakteryzuje się nie tylko olbrzymią wytrzymałością mechaniczną, ale również odpornością na działanie różnorakich substancji np. rozpuszczalników. Tablice zachowują pierwotną formę, ponieważ są materiałem bardzo stabilnym, a nawet sztywnym - zapobiega to zginaniu się i zdeformowaniu.

Pokaż więcej
1
Wybierz
Parametry
30 x 40 cm
30 x 40 cm 40 x 60 cm 50 x 70 cm 60 x 80 cm 70 x 100 cm 100 x 140 cm
Jednostronny 4/0
Jednostronny 4/0 Dwustronny 4/4
Brak wykończenia
Brak wykończenia 2 szt. otworów 4 szt. otworów 6 szt. otworów 8 szt. otworów Frezowanie wg wykrojnika z otworami Frezowanie wg wykrojnika bez otworów
Płyta z polistyrenu biała, 1 mm, awers połysk, rewers mat
Płyta z polistyrenu biała, 1 mm, awers połysk, rewers mat
Technologia- druk UV
Technologia- druk UV

Dlaczego piga.pl to najlepsza drukarnia internetowa?

  • Wysyłka za darmo
  • Bezpieczne zakupy
  • Profesjonalne wsparcie
  • Wybitna jakość
  • Wysyłamy na cały świat
2
Wybierz
Nakład
Wybierz poprawną konfigurację, aby zobaczyć cennik
Nakład (szt.)
Cena netto
Cena brutto
0 szt.
0,00
0,00
3
Zobacz
Szczegóły

Przygotowanie plików

Preferowane przez nas formaty plików to PDF, TIFF oraz JPEG. Udostępniamy instrukcję przygotowania pliku oraz szablony/makiety dla poszczególnych programów graficznych, zapisując je na dysku otrzymujesz zwymiarowane pole robocze, w którym możesz zaprojektować swoją grafikę. Kliknij w ikonkę i ściągnij plik.

Ogólne zasady przygotowania plików do druku

Wgraj pliki do godz: 14:00

Dla plików przygotowanych zgodnie ze specyfikacją, szacowany termin realizacji to:

Data wysyłki:
2024-06-04
Data dostawy:
2024-06-05
Świetna jakość. Ekspresowa wysyłka. Polecam.
Rafał
|
gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa
Świetna jakość otrzymanych produktów. Jestem więcej niż zadowolony ze swojego zamówienia. Serdeczne polecam i pozdrawiam!
Rafał
|
gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa
Rewelacyjna obsługa, Pani Patrycja jest bardzo pomocna, doradziła mi w wyborze papieru do moich ulotek na imprezę. Polecam!!!
Darek
|
gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa gwiazdka rankingowa

Za dodatkowy atut należy uznać wartość estetyczną, którą niosą ze sobą tablice HIPS z nadrukiem. Tego rodzaju rozwiązania są często wykorzystywane na stoiskach targowych, a także podczas rozmaitych eventów. Przyciągają uwagę klientów, zachęcając równocześnie odbiorców, by mogli najzwyczajniej podejść i zasięgnąć większej ilości informacji. Jest to skuteczna metoda budowania wizerunku firmy i promowania oferowanych przez nią usług. To także miejsce na zamieszczanie podstawowych informacji dotyczących godzin otwarcia czy kultury organizacyjnej. Elementy te są więc stosowane jako plansze informacyjne pozwalające w jak najbardziej atrakcyjny sposób przekazać odbiorcom potrzebną wiedzę. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama produktów. Ich cena uzależniona jest od zamówionej ilości. W przypadku, gdy nie przepadasz za odbieraniem produktów osobiście lub za pośrednictwem kuriera, zrobimy to za Ciebie i dowieziemy tablice z nadrukiem na wskazany przez Ciebie adres. Jeśli potrzebujesz reklamy, która będzie w subtelny i estetyczny sposób wpływać na odbiorców i jednocześnie pełnić funkcję informacyjną, tablice z nadrukiem są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:
Nadruk wielkoformatowy wykonany w technologii druku UV (płaski) z możliwością frezowania do dowolnego kształtu.
Możliwość frezowania do dowolnego kształtu.
Maksymalna wielkość nadruku płyty realizujemy w rozmiarze 100x200 cm..
Zastosowanie: Podświetlane reklamy - szyldy, kasetony itp. W formie przestrzennych elementów - numeracja, litery lub logo.