Teczki biurowe

Teczki służą nie tylko do przechowywania dokumentów czy notatek, ale same w sobie są dobra drogą do pozyskania klientów. W jaki sposób zaprojektować teczki biurowe by zachęciły potencjalnych klientów do długofalowej współpracy?

Potencjał teczek biurowych tkwi w ich prostocie

Prostota – przede wszystkim. Przy projektowaniu tego typu gadżetów reklamowych, warto zwrócić uwagę na kolory, które są powszechnie określane jako „biznesowe”, należą do nich: granat, biel, szarości i bordo. Dobrze jest wkomponować w teczki biurowe logo firmy oraz najważniejsze dane teleadresowe. Dobrze też, by znalazło się miejsce na wizytówkę. Teczka to niezwykle użyteczny gadżet, który sprawdzi się także w trakcie targów branżowych czy eventów marketingowych. Drukarnia Piga oferuje teczki w formacie A4, jednobigowe lub dwubigowe. Na życzenie klienta stosujemy także uszlachetnienie materiału, takie jak: folia błyszcząca i matowa, folia soft touch czy lakier UV.

Jeśli zależy Wam na sprawdzonej formie reklamy, sięgnijcie po ofertowe teczki biurowe, które wciąż są w powszechnym użyciu, mimo rozwoju elektronicznych form przechowywana dokumentów.