Teczki tekturowe

Duża ilość kartek na biurku sprawia, że archiwizacja dokumentów bez teczki staje się trudna. Dlatego teczka z gumką powinna być obecna w każdej instytucji. Niekiedy sprawę ułatwiają urządzenia biurowe, jednak równie dobrym rozwiązaniem co teczka są inne akcesoria biurowe i artykuły szkolne. Teczka z gumką to jednak niezbędnik zorganizowanej osoby.

Najpopularniejsze teczki

Często wybierane są artykuły biurowe takie jak teczki na dokumenty plastikowe z gumką. Jeśli wolimy, by teczka była bardziej ekologiczna i chcemy zmniejszać ilość plastiku, nasze oczekiwania spełnią teczki kartonowe z gumką. Popularnością cieszą się także teczka z tektury i teczka z kartonu.

Teczka A4 a duża ilość dokumentów

A4 to najpopularniejszy format kartek. Teczka kartonowa, w której można gromadzić dokumenty o tych wymiarach, przydaje się wszędzie. Teczki tekturowe to najczęściej wybierane teczki o tych rozmiarach. Ze względu na lekkość teczka z gumką tekturowa jest praktyczna i łatwa w użyciu. Teczka na dokumenty z gumką sprawia, że organizacja dokumentów w formacie A4 jest łatwiejsza.

Teczka dla studentów

Organizacja pracy studenta to trudne zadanie, jeśli ilość przedmiotów jest duża. Teczki od zawsze były pomocą w tej sytuacji. Teczka kartonowa z gumką pozwala uporządkować wszystkie zadania. Lekkością pozytywnie zaskoczy teczka z gumką tekturowa. Studencki tryb życia sprawia, że teczki na dokumenty tekturowe z gumką są niezbędnym narzędziem. Tekturowe materiały eksploatacyjne takie jak teczka to niezawodna pomoc. Teczka tekturowa z gumką pozwala na łatwe zamykanie i otwieranie. To sprawia, że teczka preszpanowa z gumką jest najczęstszym wyborem uczniów.

Teczka do biura

W biurze sprawdzi się zamiast koszyka teczka z gumką na dokumenty w formacie A4. Dla firm przeznaczone są teczki tekturowe z logo z gumką A4. Jeśli do teczki chcemy pomieścić dużą ilość dokumentów, teczki do akt osobowych z gumką są dobrym rozwiązaniem. Teczka wiązana z gumką pozwala mieć dużą ilość projektów pod kontrolą.

JEŻELI NADAL MASZ PYTANIA ZADZWOŃ/NAPISZ DO NAS!

(32) 700 37 07 piga@piga.pl pliki@piga.pl