Wizytówki zaokrąglone rogi

Na wiele sposobów można wyróżnić się z pomocą wizytówki firmowej. Jednym z elementów, jakie można zaplanować przy produkcji wizytówek są rogi. Standardowo wizytówki wykonuje się z klasycznymi, prostokątnymi rogami. Takie wizytówki są najbardziej powszechne. Można jednak podjąć decyzję o zastosowaniu zaoakrąglonych rogów, podobnie jak wykonuje się to dla kalendarzyków listkowych. 

Kiedy wybrać wizytówkę z zaokrąglonymi rogami?

Nie ma przepisu czy zasady, która mówiłaby o tym, dla jakiej wizytówki lepiej zastosować klasyczne rogi, a dla jakiej zaokrąglone. Tak naprawdę wszystko zależy od wizji zleceniodawcy. Wizytówki z zaokrąglonymi rogami są nieco mniej popularne, co nie znaczy gorsze. Przy produkcji wizytówek klasycznych najczęściej wybierane są zwykłe rogi prostokątne. Jeżeli widzisz pole do eksperymentu, szukasz elementów, które pozwolą bardziej wyróżnić swoje wizytówki, możesz spokojnie zdedcydować się na zaokrąglone rogi. 

Wizytówki z zaokrąglonymi rogami idą w parze z nieszablonowym podejściem do relacji biznesowych i działalności. Zaokrąglone rogi na pewno dobrze będą się prezentować na wizytówkach firm z branż sektora kreatywnego jak sztuka, reklama, design, muzyka itp. Wizytówki tego typu możesz zamówić na stronie produktu WIZYTÓWKI określając parametry zamówienia. Zwróć uwagę na to, że wybór zaokrąglonych rogów ma wpływ na ostateczną cenę wizytówek.

JEŻELI NADAL MASZ PYTANIA ZADZWOŃ/NAPISZ DO NAS!

(32) 700 37 07 piga@piga.pl pliki@piga.pl