Wizytówki Soft Touch

Wizytówki z folią typu Soft Touch przeznaczone są dla osób, które chcą wręcz oczarować ich wyglądem. Nie bez przyczyny folia Soft Touch posiada taką nazwę. Odpowiedzialna jest bowiem za nadanie wizytówkom miękkiego, delikatnego, czy aksamitnego dotyku. Wrażenia wizualne są tutaj połączone z tymi namacalnymi. 

Przyjemny dotyk i elegancja

Wizytówki aksamitne - bo tak też nazywa się wizytówki Soft Touch dzięki specjalnej powłoce nabierają matowe wykończenie. Są bardzo eleganckie, daltego bardzo dobrze pasują do wielu biznesów w branży prawnej, finansowej, modowej, projektowej, technicznej czy technologicznej i innych. Folia Soft Touch może być nałożona z jednej strony na awersie lub dustronnie na awersie i rewersie. 

Aksamitne wizytówki o przyjemnym, delikatnym dotyku posiadają pełne, głębokie kolory, matowe wykończenie i bardzo elegancki wygląd. 

Podłoże dla wizytówek Soft Touch

Materiał jaki używamy do produkcji wizytówek firmowych Soft Touch to wysokiej jakości papier kredowy mat o gramaturze 350g. Wizytówki w takiej formie prezentrują się bardzo okazale, gustownie i estetycznie. Do wyboru można wykonać standardowe prostokątne narożniki lub zaokrąglone. 

Przejdź do oferty wizytówek i zapoznaj się z cennikiem. Im większe nakłady tym mniejsza cena jednostkowa wydruków. 

Mogą zainteresować Cię także: wizytówki multiloft i wizytówki składane