Wizytówki premium ekskluzywne

Wizytówki klasy premium przeznaczone są dla biznesmenów, pracowników firm, które stawiają na bardzo dobra prezencję i prestiż. Działając w niektórych branżach najwyższej jakości design, styl i wysokogatunkowe materiały są wręcz wymagane. Nie oznacza to jednak, że wyroby ekskluzywne zarezerwowane są wyłącznie dla wybranych. Nawet prowadząc niewielką firmę, działalność jednoosobową masz możliwość wyboru najlepszych jakościowo materiałów drukowanych dla swojej firmy, aby zrobić jeszcze lepsze wrażenie na swoich odbiorcach i kontrahentach. 

Czym się różni wizytówka premium od zwykłej?

Przeznaczenie każdej wizytówki firmowej jest takie samo, polega głównie na przedstawieniu pełnych danych kontaktowych i podstawowych informacji o firmie w eleganckiej formie. Rozmiary wizytówek dostosowane są do portfeli, wizytowników, w których można je bezpiecznie przechowywać. Standardowe wykonanie wizytówek jest w większości sytuacji wystarczające, jeśli jednak wymagasz czegoś więcej wybór powinien paść na wizytówki premium, czy też wizytówki ekskluzywne. Różnica między wizytówkami premium a standardowymi polega na rodzaju użytych materiałów, estetyce wykonania, gramaturze - co przekłąda się na wrażenie jakie wizytówka może zrobić na kontrahencie. 

Uszlachetnienia wizytówek ekskluzywnych

Decydując się na jeszcze lepszy efekt, warto postawić na jedno z dodatkowych uszlachetnień wizytówek, dzięki czemu nabiorą one ekskluzywnego charakteru. Pamiętajmy przy okazji, że wizytówka, jak sama nazwa wskazuje wiele mówi o firmie. Nie pozwólmy, żeby zginęła w pliku wielu innych firmowych wizytówek naszych klientów.

W naszej drukarni wykonujemy wizytówki premium z następującymi uszlachetnieniami:

  • folia błyszcząca,
  • folia matowa,
  • folia soft touch,
  • folia matowa z wybiórczym lakierem UV.

 

Możliwe jest nałożenie folii jednostronnie lub dwustronnie. Ostateczny wybór pokrycia wizytówki powinien zależeć od efektu, jaki ostatecznie chcemy osiągnąć. W razie wątpliwości skontaktuj się z biurem obsługi klienta aby uzyskać więcej informacji. 

Podłoże dla wizytówki premium

Dla wizytówek możliwe jest dobranie różnych podłoży. Dla osiągnięcia ekskluzywnego charakteru wizytówek wybór powinien pasć na wysokiej jakości materiały i papier o wysokiej gramaturze. Godnymi polecania podłożami dla wizytówki premium będzie: podłoże syntetyczne White 490g, papier perłowy Gold i Silver 300g, papier filcowy 300g, papier prążkowany 280g czy włókno Ivory 285g. Dla najwyższych oczekiwań jakościowych możemy polecić także grube wizytówki multiloft Snow White 810g.

Przejdź do oferty i cennika: wizytówki, wizytówki multiloft, wizytówki składane.