Wizytówki osobiste

Wizytówki osobiste, imienne są wymaganym akcesorium każdego biznesmana, któremu zależy na nawiązywaniu owocnych relacji biznesowych. Wizytówki osobiste są bardzo ważną częścią autoprezentacji, reklamy i świadczą o dobrym podejściu do spraw zawodowych. Dobrze przygotowana wizytówka będzie posiadała ogromne walory praktyczne, pozwoli na szybkie odnalezienie najważniejszych informacji jak nr telefonu czy adres email. Pamiętajmy, że w przypadku wizytówek imiennych, osobistych zawrzeć informacje kontaktowe bezpośrednio do siebie, aby zainteresowane osoby mogły skontaktować się bezpośrednio z właścicielem wizytówki a nie sekretariatem czy biuem obsługi. Do tego celu lepiej przygotować wizytówki firmowe z ogólnymi danymi kontaktowymi. 

Co umieścić na wizytówce osobistej?

Wizytówka osobista powinna skupiać się przede wszystkim na prezentacji osoby. Oczywiście kolorystyka i motywy graficzne powinny odzwierciedlać te stosowane na wizytówkach firmowych, jednak dane kontaktowe najlepiej jeśli będą prowadziły bezpośrednio do właściciela. Na pewno nie może zabraknąć bezpośredniego nr telefonu, najlepiej komórkowego jeśli często bywamy w rozjazdach. Dobrze będzie też wyglądał osobisty adres email. Obecnie, w dobie dużej popularności mediów społecznościowych, platform biznesowych i komunikatorów online można pozwolić sobie na dodanie swojego kontaktu w formie pozostałych kanałów komunikacji (LinkedIn, WhatsApp, Skype, Slack i innych). 

Wizytówki osobiste a firmowe

Jeżeli chcemy, aby potencjalny klient czy kontrahent miał także bezpośredni kontakt z biurem firmy, warto umieścić na wizytówce także kontakt telefoniczny i mailowy do sekretariatu czy działu handlowego. Można także przygotować 2 osobne wersje wizytówek: osobiste i firmowe i w zależności od potrzeb wręczać je zainteresowanym. Wizytówki osobiste powinny być mocno personalizowane zwłaszcza pod kątem danych kontaktowych. Bardzo dobrze sprawdza się umieszczanie na personalizowanych wizytówkach osobistych także swojego zdjęcia biznesowego. 

Dla kogo wizytówka osobista?

Ten rodzaj wizytówek świetnie sprawdza się w przypadku wszelkich wolnych zawodów, wśród specjalistów, którzy podczas swojej pracy sami nawiązują i utrzymują stałe relacje ze swoimi klientami. Takimi zawodami mogą być: prawnik, architekt, doradca podatkowy, rzeczoznawca majątkowy, notariusz, psycholog, fizjotarapeuta, kosmetyczka, lekarz, handlowiec, doradca finansowy i ubezpieczeniowy i wiele innych. 

Jak zamówić imienną wizytówkę osobistą? Przejdź do oferty wizytówek, wybierz parametry oraz nakład, przygotuj pliki z projektem graficznym i zamów szybki i wygodnie online!