Projektowanie wizytówek online

W ostatnim czasie prowadzenie działalności przeniosło się w znacznym stopniu do internetu. Mimo to, tradycyjne spotkania biznesowe stanowią nadal podstawę funkcjonowania firm na rynku. W dobrym tonie jest wręczenie podczas spotkań z klientami lub kontrahentami materiałów informacyjnych o firmie i jej ofercie. Absolutnym minimum w takich sytuacjach jest wizytówka. Nie sposób zrozumieć, dlaczego przedsiębiorcy bardzo często świadomie rezygnują z posiadania tego najbardziej pomocnego i podstawowego elementu identyfikującego. Narażają w ten sposób wizerunek własny, jak i swojej firmy. Być może odstraszają ich wygórowane ceny projektów graficznych oraz czas i stopień zaangażowania, jaki muszą poświęcić w cały proces projektowania wizytówki i ustalania jej parametrów. Tymczasem nie jest to aż takie skomplikowane, a wręcz przeciwnie może okazać się bardzo przyjemne. W tym celu, warto skorzystać z możliwości zamówienia wizytówki online. Jest to najszybszy i najbardziej wygodny sposób, który pomoże Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. 

Zaprojektuj z nami wizytówkę firmową

Nasza propozycja obejmuje nie tylko wydruk, ale w miarę potrzeby Klienta także projekt graficzny wizytówki online. W trakcie całego procesu zakupowego możesz liczyć na fachowe doradztwo i pomoc z naszej strony. Nie widzimy Cię, a mimo to jesteśmy w stanie zagwarantować sprawny serwis zgodny z Twoimi oczekiwaniami oraz, co najważniejsze, produkt zgodny z Twoimi wyobrażeniami i potrzebami. Jak powstaje wizytówka online? Zamawiając wizytówki przez internet, możesz samodzielnie i w spokoju wybrać wszystkie parametry od formatu, przez kolorystykę na papierze kończąc. Klikając poszczególne parametry, wyraźnie widzisz jak wpływają one na całkowity koszt Twojego zamówienia. Pojawiająca się kwota do zapłaty nie ulegnie zmianie i jest zawsze zgodna z tym, co wybrałeś. W związku z tym, dokładnie wiesz za co i ile płacisz. W razie wątpliwości lub trudności w podjęciu decyzji o wyborze dostępnych opcji, zawsze możesz liczyć na naszą profesjonalną radę. Codziennie pomagamy naszym Klientom w tworzeniu wizytówek, które doskonale pasują do branż i stanowisk jakie reprezentują. 

Indywidualne projekty wizytówek

Projektowanie wizytówek online przebiega zawsze w porozumieniu z Klientem i jego sugestiami. Wizytówki są szczególnym produktem. Są odzwierciedleniem firmy i wręczającej je osoby. Służą jako źródło informacji kontaktowych, ale ich design i jakość wykonania mówią o nas i naszej firmie wiele więcej. Bezwzględnie, wizytówki powinny odpowiadać pewnym standardom, co nie oznacza że kreatywność nie jest wskazana. Jeżeli nie wiesz, gdzie jest złoty środek, zastanawiasz się czy powinieneś postawić bardziej na prostotę, czy może trochę bardziej zaszaleć - koniecznie zgłoś się do nas

JEŻELI NADAL MASZ PYTANIA ZADZWOŃ/NAPISZ DO NAS!

(32) 700 37 07 piga@piga.pl pliki@piga.pl