Wizytówki laminowane, foliowane

Wizytówki pełnią niezwykle istotną rolę podczas wszelkich bezpośrednich komunikacji biznesowych. Ich stosowanie dobrze wpływa na relacje i pozwala w wygodny sposób przekazać podstawowe informacje kontaktowe do właściwej osoby czy firmy. Wizytówki są zatem praktycznym gadżetem reklamowym, który sotoswany jest od dziesiątek lat i nic nie wskazuje na to, aby trend ten miał się zmienić. Pomimo rosnącej popularności nowoczesnych kanałów komunikacji i cyfryzacji, wizytówki cały czas są dobrze widziane, potrzebne i co ważne, oczekiwane przez naszych rozmówców biznesowych. 

Powłoki zabezpieczające wizytówki

Wizytówki foliowane moga występować w różnych formatach, mogą być drukowane na wielu rodzajach papieru, a także mogą być na różne sposoby uszlachetnianie. Osoby szukające dobrej jakości wizytówek poszukują często opcji laminowania. Wizytówki laminowane to nic innego jak zabezpieczane dodatkowo warstwą folii. 

Aby wizytówki prezentowały się estetycznie stosuje się głównie folie matowe oraz błyszczące. Każda z nich nadaje inne walory wizytówkom. Nakładanie folii błyszczącej pozwala uzyskać elegancki połysk, który nada wizytówce ekskluzywności, prestiżu, zaś folie matowe pozwolą uzyskać efekt stonowanej elegancji, wyrafinowania. Na wizytówkach można zastosować także folię soft touch, która nadaje powierzchni wyjątkowo gładkiej, satynowej struktury, miłej w dotyku. Wizytówki laminowane moga posiadać także miejscowo nałożony lakier UV, który w efekcie nadaje fragmentom głębokiego połysku. Świetnie sprawdzą się do wyszczególnienia fragmentów graficznych jak nazwa firmy, imię i nazwisko, czy logo.

Wizytówki laminowane (foliowane) posiadają zatem dodatkowe walory estetyczne, które warto rozważyć zwłaszcza, jeśli zależy nam na zrobieniu dobrego wrażenia i chcemy zaprezentować się z klasą, chcemy sie wyróżnić. 

Poznaj ceny laminowanych wizytówek przechodząc na stronę wizytówki, gdzie uzyskasz wycenę dla określonych parametrów i wybranego nakładu. 

JEŻELI NADAL MASZ PYTANIA ZADZWOŃ/NAPISZ DO NAS!

(32) 700 37 07 piga@piga.pl pliki@piga.pl