Wizytówki eleganckie

Prowadząc swój biznes nawiązujesz realacje z wieloma kontrahentami, odbywasz spotkania służbowe, na których z pewnością chcesz pozostawić bardzo dobre wrażenie. W biznesie liczą się nawet najdorbniejsze szczegóły, dlatego do swojego profesjonalizmu, wiedzy dołącz także eleganckie wizytówki. 

Eleganckie wizytówki - jak o nie zadbać?

Wizytówka wizytówce nierówna. Nie każda spełni tak samo swoje zadanie. Wizytówki przygotowane niedbale nie pozostawią dobrego wrażenia. O ich słabej sile oddziaływania może świadczyć zarówno słabej jakości materiały wykonania, słabej jakości nadruk czy nieprzemyślany projekt. Dlatego jeśli zależy Ci na sukcesie, zadbaj o to, aby wizytówka wyróżniała się, była czytelna, estetyczne i elegancka

Materiały wykonania dla eleganckich wizytówek

Nasza drukarnia proponuje eleganckie wizytówki na różnego rodzaju podłożach. Wykonujemy je nie tylko na standardowym papierze, ale także na papierze prążkowanym, filcowym, syntetycznym, perłowym i innych. W dodatku wizytówkę można skutecznie uszlachetnić stosując dodatkowe warstwy jak folia matowa, folia błyszcząca, soft touch czy nakładając lakier UV. Tworząc wizytówki eleganckie dużą uwagę przykłądamy do form uszlachetniania, aby efekt końcowy był piorunujący! 

Eleganckie projekty graficzne na wizytówki

Nie bez znaczenia pozostaje także projekt eleganckiej wizytówki. Nasze projekt dostosowujemy do charaktery firmy, branży w której działa, trendów, ale także oczekiwania i sugestii naszego klienta. Projekt będzie spójny z dotychczasową identyfikacją wizualną firmy czy logiem. Skorzystaj z naszego studia graficznego jeśli jesteś zainteresowany sporządzeniem indywidualnego projektu. W przeciwnym przypadku możesz od razu przejść na stronę wizytówki i złożyć zamówienie o określonym nakładzie, z wybranymi parametrami.