Questions? Feedback? powered by Olark live chat software

Wizytówki dwustronne

Każdą wizytówkę można zadrukować tylko z jednej lub dwóch stron. Zlecając nam produkcję wizytówek możesz wybrać, czy Twoja wizytówka będzie zadrukowana z jednej strony - wówczas druga pozostanie biała, lub nadruk będzie wykonany po stronie awersu i rewersu. Wybór każdej z opcji nie wiąże się ze zmianą ceny dlatego zarówno wydruk jednostronny wizytówki jak i dwustronny posiada ten sam cennik. Na cenę przy zamawianiu wizytówek wpływ będzie mieć rodzaj uszlachetnienia i rodzaj użytego podłoża. 

Kiedy wybrać wizytówkę dwustronną?

Na początku warto zaznaczyć, że nie każdy będzie potrzebować wizytówek dwustronnych. Dla części osób jedna strona będzie w zupełności wystarczająca do tego, by zmieścić wszelkie wymagane informacje kontaktowe. Wówczas zadruk drugiej strony będzie niepotrzebny. Jeśli jednak jedna strona nie wystarczy, wówczas konieczny będzie zadruk dwustronny. Znacznie lepszym wyjściem będzie zadruk dwóch stron w przypadku, kiedy na jednej miałoby pojawić się zbyt wiele informacji blisko siebie. Wizytówka może okazać się wówczas nieczytelna. Jeśli nie wiesz czy w Twoim przypadku lepiej postawić na wizytówkę jednostronną czy dwustronną możesz skonsultować ten temat z naszymi specjalistami i grafikami. W razie potrzeby przygotowany zostanie nowy, indywidualny projekt graficzny.

Wizytówki dwustronne z całą pewnościa będą rekomendowane, kiedy planujesz umieścić na wizytówce kompletne informacje kontaktowe a także motyw graficzny, logo firmy i inne elementy jak np. zdjęcia. 

JEŻELI NADAL MASZ PYTANIA ZADZWOŃ/NAPISZ DO NAS!

(32) 700 37 07 piga@piga.pl pliki@piga.pl