Wizytówki biznesowe

Wizytówki wciąż pełnią ważną rolę w kontaktach biznesowych. Mimo, że na co dzień korzystamy z urządzeń mobilnych, smartfonów i to w nich trzymamy swoje kontakty biznesowe, to w dalszym ciągu warto wykorzystać tradycyjne biznesowe wizytówki, które powiedzą znacznie więcej niż kontakt zapisany na urządzeniu. 

Wizytówki biznesowe i ich rola w budowaniu swojej pozycji

Pamiętajmy o tym, że wizytówka biznesowa to nie tylko kartonik z zapisanym imieniem i nazwiskiem, adresem i numerem telefonu. To w dużej mierze ogólny przekaz jaki wędruje w drugą stronę o naszej firmie, o podejściu do biznesu, czy poziomie jaki reprezentujemy. Oczywiście nawet najlepiej zaprojektowana wizytówka nie zastąpi fachowo świadczonej usługi, niemniej poziom naszego zaangażowania i filozofia firmy powinny iść w parze z wysoką jakością wykonania i designu wizytówek

Wielu kontrahentów z jakimi przyjdzie nam się spotykać docenia tradycyjne formy przekazu i będzie wręcz oczekiwać wizytówki z naszej strony. Dlatego zamiast oszczędzać na tym stosunkowo tanim wyposażeniu, warto postawić na dobry projekt graficzny, spójną koncepcję, estetyczne wykonanie i dobre materiały. Wizytówka biznesowa, która sprawi dobre wrażenie na pewno pomoże naszemu biznesowi, uczyni go bardziej prestiżowym, godnym zapamiętania. Pamiętaj o tym, że wizytówka może odegrać ważną rolę w procesie polecania naszej firmy kolejnym zainteresowanym. Wizytówki nierzadko przekazywane są dalej, zwłaszcza przez zadowolonych ze współpracy klientów.

Wizytówka biznesowa powinna spełniać następującą rolę:

  • przedstawić pełne dane teleadresowe w przystępnej formie,
  • ukazać w pigułce graficzną identyfikację firmy (logo, szata graficzna, kolorystyka, motywy),
  • ukazać prestiż firmy, zaangażowanie w relacje biznesowe, wysokiej jakości usługi,
  • zbudować obraz eksperta w oczach kontrahentów.

 

Wizytówkę biznesową powinien zaprojektować doświadczony grafik. Jeśli nie posiadasz wsparcia graficznego możesz zlecić naszemu zespołowi przygotowanie projektu wizytówek biznesowych dla swojej firmy. Chętnie pomożemy w stworzeniu odpowiedniego do danej działalności, w pełni indywidualnego projektu, a następnie zlecimy wydruk wizytówek na wskazanym materiale. 

Przykładowe wzory wizytówek biznesowych znajdziesz na stronie portfolio. Przejdź do strony ofertowej: wizytówki, wizytówki multiloft, wizytówki składane.