Questions? Feedback? powered by Olark live chat software

Ulotki kosmetyczne

Do projektu ulotek dla salonu kosmetycznego należy podejść zdecydowanie inaczej niż ulotek innego typu. W tego rodzaju przekazach reklamowych głównym elementem będzie wysokiej jakości zdjęcie ukazujące zwykle efekty pracy kosmetyczki. Na ulotkach kosmetycznych widujemy najczęściej piękne kobiece twarze, gładką cerę, mistrzowsko wykonany makijaż. Bardzo ważne jest aby na ulotce kosmetycznej w bardzo wyraźny sposób pokazać za pomocą grafiki, zdjęć, że odbiorca ma do czyniania z profesjonalnym salonem kosmetycznym. W dlaszej kolejności ulotki ukazują najcześciej cennik świadczonych usług kosmetycznych. Warto zadbać o specjalną promocję dla odbiorców ulotek, aby zachęcić do skorzystania z oferty. Bardzo często pierwsza wizyta w salonie kosmetycznym, przy wysokiej jakości obsłudze, zachęci także do kolejnych wizyt. 

Jak zaprojektować ulotkę dla salonu kosmetycznego?

W internecie można znaleźć gotowe wzory ulotek dedykowanych salonom kosmetycznym, w których wystarczy wprowadzić własne dane adresowe, cennik. Jest to jednak ryzykowne podejście, ponieważ z takich wzorów mogą korzystać inne, konkurencyjne salony, przez co ulotka automatycznie straci na wartości. To samo zdjęcie i szata graficzna w jawny sposób ukażą, że prezentowane na niej informacje nie są oryginalne, a w konsekwencji wiarygodne. Aby temu zapobiec rekomendujemy przygotować własną, indywidualną ulotkę kosmetyczną. Koszt przygotowania projektu nie będzie wysoki a pozwoli przygotować ulotkę w 100% dostosowaną do potrzeb danego salonu. Jeżeli nie wiesz komu zlecić przygotowanie kolorowej, estetycznej i nowoczesnej ulotki kosmetycznej skontaktuj się z obsługą naszej drukarni. Nasze studio graficzne specjalizuje się w przygotowywaniu unikatowych projektów graficznych szytych na miarę - także dla salonów kosmetycznych. 

Aby przejść do cennika wybierz ofertę: ulotki standardowe lub ulotki składane, określ parametry i wybierz nakład. Na stronie studia graficznego możesz pobrać aktualny cennik przygotowania projektu ulotki dla Twojej firmy.

JEŻELI NADAL MASZ PYTANIA ZADZWOŃ/NAPISZ DO NAS!

(32) 700 37 07 piga@piga.pl pliki@piga.pl