Ulotki firmowe

Ulotki firmowe to jedna z najpowszechniejszych form reklamy i przekazu informacji promocyjnych, informacji o ofercie. Nie każdy z odbiorców jest zwolennikiem tego typu promocji, zwłaszcza jeśli otrzymuje niezwiązane ze swoimi potrzebami i oczekiwaniami, przypadkowe informacje i reklamy. Powodem takiego stanu rzeczy jest nieprzemyślany kolportaż ulotek, przez co w niektórych przypadkach reklamodawca uzyskuje efekt przeciwny od zamierzonego. Dobrze przemyślany kolportaż ulotek pozwoli osiągnąć zadowalające efekty związane z odzewem zainteresowanych osób. Aby zmierzyć skuteczność ulotek firmowych warto zdecydować się na przygotowanie specjalnego rabatu tylko dla odbiorców ulotek. 

Jednymi z częściej stosowanych form kolportażu ulotek są:

  • dodanie ulotki do czasopisma tematycznie powiazanego z treścią oferty,
  • dostarczenie ulotek do odpowiedniej grupy docelowej (np. uczelnie dla oferty kierowanej do studentów jak kursy jązykowe, czy skrzynki w klatkach schodowych dla oferty telewizji, internetu, monitoringu, mebli, nowej restauracji czy pizzerii itp.)
  • kolportaż ulotek podczas targów i eventów branżowych,
  • dołączanie ulotek do gadżetów reklamowych i promocyjnych,
  • dołączanie ulotek do sprzedawanych produktów online.

 

Ulotki firmowe powinny docierać do jak najdokładniej dobranej grupy docelowej odbiorców, aby mogły przynieść reklamodawcy odpowiedni efekt. 

Projekt ulotki firmowej

Zlecając wydruk ulotki firmowej pamiętaj o przygotowaniu przyjemnego w odbiorze projektu graficznego. Czasami zdjęcia czy grafika przemawiają bardziej niż szczegółowy opis oferty. Pokaż na swojej ulotce firmowej, jakie korzyści dla odbiorcy przyniesie skorzystanie z Twojej oferty. Nie musi o tym przeczytać, czasami może to zobaczyć na zdjęciu - znacznie szybciej i skuteczniej. Połącz wysoką estetykę wykonania ulotki firmowej, z czytelnym rozmieszczeniem najważniejszych informacji i elementów graficznych. 

Nasz zespół projektantów chętnie przygotuje indywiodualny projekt ulotek na potrzeby każdej z firm. Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu oraz drukowaniu materiałów reklamowych dla firm. Przejdź do wybranej oferty aby poznać pełny cennik ulotek oraz ulotek składanych