Ulotki 1% podatku

Pierwszy kwartał roku to czas w którym Polacy muszą roliczyć się z urzędem skarbowym. Ustawodawca przewidział możliwość przekazania 1% swojego podatku, który trafi na konto fundacji czy innej organizacji pożytku publicznego. W ten sposób każdy podatnik ma możliwość wesprzeć wybraną przez siebie organizację kwotą, któa zostanie automatycznie wyliczona i przekazana do odbiorcy. 

Dzięki temu zabiegowi nie dokładając ani złotówki z własnego konta możemy pomóc potrzebującym. Rozwiązanie to pwooduje, że większośc rozliczających się z fiskusem Polaków chętnie wybiera znaną sobie organizację pożytku publicznego i przekazuje swój 1% podatku. 

Warto w tym okresie uruchomić kmapanię informacjyjną, która zapozna lokalną społeczność z potrzebami danej jednostki czy fundacji. Ulotki tego typu są bardzo pozytywnie odbierane, ponieważ pozwalają w wygodnej formie zapoznać się szerszej grupie odbiorców z działalnościa danej fundacji, jej potrzebami i chetniej decydują się na wybór i ostateczne przekazanie drobnej kwoty, która trafi do potrzebujących. 

Drukowanie ulotek zachęcających do przekazania 1% podatku

Nasza drukarnia realizuje wszelkie zlecenia na drukowanie ulotek reklamowych. Drukujemy na formatach DL, A6, A5, A4, A3 oraz ulotki kwadratowe. Powyższe formaty drukujemy także na ulotkach składanych na pół, składanych w C, Z czy harmonijkę. Spory wybór formatów pozwoli na dopasowanie go do własnych potrzeb i ilości danych, które chcemy umieścić z prośbą o przekazanie swojego 1%, który okazuje się tak cenny. Nasi projektanci i doraddzy w biurze obsługi klienta pomogą w doborze właściwego formatu a także w razie potrzeby zlecą przygotowanie indywidualnego projektu grafikom. 

Spersonalizuj produkt