Torby papierowe z nadrukiem

Na przeróżne papierowe torby reklamowe z nadrukiem można natknąć się najłatwiej na deptakach w każdym mieście lub galeriach handlowych. Widok przechadzają się tam osób, z których niemal każda niesie swoją zakupową zdobycz zapakowaną w papierową torbę nikogo nie dziwi. Jako konsumenci, przyzwyczailiśmy się już do tego typu opakowań. Płacąc za produkty w designerskim sklepie, jesteśmy zawiedzeni, kiedy sprzedawca nie zapakuje naszych zakupów do tak samo designerskiej torby. Ten fakt uzmysławia, że papierowe torby stały się częścią codziennego życia i w pewnym sensie są symbolem zakupów w sklepach dla wymagających. Opakowania papierowe kojarzą się z elegancją, wysoką klasą i coraz częściej dobry designem.

Zastąp plastik papierem!

Papierowe torby z nadrukiem powoli wypierają te foliowe. Papier jest bardziej przyjazny dla środowiska niż tworzywa sztuczne. Coraz więcej firm podejmuje działania na rzecz budowania swojego wizerunku jako firmy dbającej o środowisko. W pierwszej kolejności rezygnują więc z plastiku na rzecz papieru, co tak na marginesie, bardzo nam się podoba. Wykorzystując torby papierowe w marketingu swojej firmy, komunikujesz otoczeniu proekologiczne podejście, a do tego możesz przedstawić markę w nieszablonowy sposób. Jesteśmy w stanie nadrukować na papierowej torbie cokolwiek tylko zechcesz. Może to być tylko logo, slogan reklamowy, ale warto pokusić się o nieco bardziej rozbudowany projekt. Przestrzeń do zadruku jest całkiem spora i daje duże możliwości twórcze. Chcesz być ekologiczny, a do tego niebanalny? Torby z papieru, ułatwią Ci realizację tego celu.

Ciekawy, efektowny projekt pomoże Ci poprawić wizerunek firmy oraz skutecznie wzmocnić jej rozpoznawalność. Torba jako forma opakowania jest doskonałym narzędziem w rękach osób zajmujących się marketingiem. Jeżeli w biznesowej działalności korzystasz na co dzień z toreb, które trafiają do Twoich klientów, powinieneś to wykorzystać najbardziej jak się da. Zwykłe, nieciekawe reklamówki zamień na torby reklamowe z nadrukiem. Naprawdę szkoda zmarnować przestrzeń dostępną na torbie, którą można po prostu wykorzystać, poprzez nadrukowanie znaku firmowego lub hasła reklamowego. Nie lekceważ trendu eco i wybierz papier! Z pewnością takie posunięcie wyjdzie na dobre Twojej firmie, która zyska opinię stawiającej czoła ekologicznym wyzwaniom, nowoczesnej i po prostu lubianej. Warto nadmienić, że torby reklamowe z nadrukami to wielofunkcyjny produkt i z pewnością przyda Ci się przy wielu okazjach. Targi branżowe, eventy firmowe, spotkania z kontrahentami, wszędzie tam możesz i powinieneś robić dobre wrażenie! Wiemy jak Ci w tym pomóc.

Skuteczna reklema dzięki papierowej torbie z nadrukiem, logo

W każdej dziedzinie życia warto wzorować się na najlepszych, którzy osiągnęli największy sukces. Dotyczy to także marketingu Twojej firmy. Jeśli wydaje Ci się, że trzeba dysponować ogromnym budżetem, aby wdrażać działania marketingowe, stosowane przez największych graczy na rynku, to nie do końca masz rację. Papierowe torby reklamowe wykorzystywane są przez wszystkie marki z górnej półki. Trudno się dziwić. Są doskonałym sposobem na ekspozycję logo firmy, należą do najmniej nachalnych form reklamy a oprócz tego są przyjazne dla środowiska. Przy większych nakładach druku ich koszt jest stosunkowo niski. Ponadto są trwałe i zazwyczaj przenoszone z miejsca na miejsce, co poszerza grono osób do, których trafia nadrukowane logo lub hasło. W związku z tym wskaźnik dotarcia tej formy reklamy do odbiorców wypada w porównaniu z innymi formami bardzo korzystnie.

Rodzaje toreb papierowych w ofercie drukarni piga.pl

Wszystkie torby reklamowe papierowe naszej produkcji, realizowane są na papierze kredowanym o grubości 170 g. Struktura tego papieru jest gładka o wykończeniu matowym. Sam decydujesz o typie szlachetnienia. Możesz wybrać folię błyszczącą, która chroni druk i podnosi żywotność farb drukarskich. Jeśli chcesz, nadać torbie wyrafinowanego wyglądu, postaw na folię matową lub folię matową z wybiórczym lakierem UV. Zastanów się także nad kolorem sznurka, który dołączony będzie do każdej sztuki zamówienia. Oferujemy aż dziesięć kolorów do wyboru, więc z łatwością dobierzesz odpowiedni do kolorystyki w jakiej utrzymane są Twoje torby. Taki wydawałoby się detal, ma bardzo duże znaczenie, i rzutuje na prezencję produktu. Jeśli w trakcie składania zamówienia na torby reklamowe natrafisz na trudności lub pojawią się jakiekolwiek pytania, zwróć się bezpośrednio do naszych doradców. Są to profesjonaliści pomocni i zaangażowani na każdym etapie współpracy, tak aby przebiegała ona sprawnie, szybko, przyjemnie i przede wszystkim efektywnie.

Cennik toreb papierowych z nadrukiem

Dotarcie do aktualnych oraz potencjalnych klientów biznesowych zawsze związane jest z kosztami, które musi ponieść przedsiębiorca. W przypadku reklamy, jaką stanowić może torba papierowa z nadrukiem, cena jest stosunkowo niska. W porównaniu do innych nośników, koszt wydrukowania 100 toreb reklamowych jest nieduży. Uniwersalne zastosowanie toreb reklamowych i ich wytrzymałość pozwala na dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Koszty związane z ich drukiem można rozpatrywać w kategorii dobrej inwestycji. Warto je ponieść! Jeśli jesteś zwolennikiem testów poprzedzających wdrożenie nowych rozwiązań marketingowych, zlecić nam druk toreb w najmniejszym z możliwych nakładzie, czyli 10 sztuk. W każdej chwili możesz wrócić do nas po więcej.