Torby firmowe

Torby firmowe to bardzo przydatny przedmiot dla przedsiębiorstw. Idealnie sprawdzają się jako eleganckie opakowania na różnego rodzaju podarunki promocyjne. Kontrahent obdarowany praktycznym i przydatnym gadżetem, zapakowanym w estetyczne i kojarzące się z marka opakowanie, wzbudza w nim ciepłe skojarzenia z firmą, oraz wpływa na rozpoznawalność marki, a prezent jak i forma zostają w pamięci na długo. Takie zabiegi budują więź między przedsiębiorcą a klientem. 

Torby jako reklama

Dając kontrahentowi prezent dobrze jest zadbać o jego oprawę. Warto postarać się o jak najlepsze pierwsze wrażenie. Klient otrzymując torebkę z prezentem musi być zaciekawiony co się w niej znajduję. Ładne opakowanie sprawi, że kupiec będzie spodziewał się gadżetu na tym samym poziomie i nawet gdy produkt nie przypadnie mu do gustu, firma i tak zyska parę punktów, dzięki pierwszym, pozytywnym odczuciom. Zaletą zamówienia produktu w naszej drukarni jest wiele wariantów oraz możliwość umieszczenia swojego projektu i wzoru. Na torbie reklamowej z nadrukiem warto jest umieścić swoje logo. Skutkować to będzie większą rozpoznawalnością marki.

Warianty produktu

Nasza firma oferuje wiele rodzajów formatów toreb. Dysponujemy siedmioma różnymi wielkościami produktu. Posiadane uszlachetnienia to folia matowa, folia błyszcząca, oraz folia matowa + lakier UV wybiórczo. Ogromny wybór dotyczący koloru sznurka, mamy do zaoferowania aż 12 kolorów. Wszystkie torby wykonane są z papieru matowego, a zadruk jaki oferujemy to zadruk jednostronny 4+0. Tak ogromna różnorodność sprawi, że każdy będzie wstanie dopasować wariant do potrzeb swojej firmy, a każdy z pomysłów będzie niezwykły i niezastąpiony.