Roll upy z nadrukiem

Roll up z nadrukiem to reklama zawieszona na stabilizatorze. Stanowi jeden z najbardziej skutecznych form reklamowania firmy.  Świetnie sprawdzi się na wydarzeniach marketingowych takich jak targi, konferencje, spotkania, wystawy. Prezentuje wybraną przez nas grafikę na wysokim stabilizatorze, przez co niemożliwym jest by został on niezauważony oraz zignorowany. Roll upy charakteryzuje elegancja, wytrzymałość oraz komfort. Dzięki prostemu systemowi oraz konstrukcji zmiana grafiki nie stanowi żadnego problemu. 

Zalety roll up-ów 

Dzięki lekkości oraz łatwemu montażu oraz złożeniu produktu, jego transport jest bardzo prosty i nie sprawia kłopotów. Roll up z nadrukiem sprawdzi się w wielu sytuacjach, dzięki swojej uniwersalności nada się w prezentacji każdego produktu oraz firmy. Nadruk to kwestia indywidualna, sam wybierasz i wysyłasz nam grafikę do twojego roll up-u. Estetyka i elegancja to coś, czego nie może zabraknąć naszemu produktu . Stelaż jest bardzo stabilny oraz w żaden sposób nie zasłania prezentowanego wydruku. 

Różne warianty

Dzięki dużemu zróżnicowaniu produktów, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla jego firmy. Nasza drukarnia oferuje roll upy standardowe, ekskluzywne, podwójne oraz sam wydruk.  Formaty jakimi dysponujemy to 85 x 200 mm, 100 x 200 mm, 120 x 200 mm oraz 150 x 200 mm. Tak duża gama wielkości sprawi, że dostosujesz swój produkt odpowiednio do sytuacji oraz wydarzenia. Podłoże jakie mamy do zaoferowania to blackout (440g). Zadruk jest jedno stronny kolorowy (4+0).  Dzięki tak ogromnemu wyborowi różnych wariantów, wierzymy, że każdy klient znajdzie cos odpowiedniego, co sprosta jego oczekiwaniom i zaspokoi potrzeby.