Projektowanie ulotek reklamowych

Jeśli zdecydowałeś się już na drukowanie ulotek projekt graficzny jest tym, co z pewnością interesuje Cię najbardziej. Korzystając z naszego studia graficznego, możesz prosto, szybko zlecić zaprojektowanie interesującej Cię ulotki. Nasi graficy przedstawią nowoczesną i skuteczną koncepcję ulotki promocyjnej, która będzie dostosowana do wybranego formatu, specyfiki branży jak i działalności. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby proces zakupowy w naszej drukarni internetowej był prosty i jak najbardziej przejrzysty. Posiadając gotowy projekt graficzny, lub zanim zlecisz jego przygotowanie, możesz w spokoju porównywać oferty cenowe w zależności od wybieranego papieru, formatu, uszlachetnienia. Dzięki temu wydatki, jakie poniesiesz będą zawsze mieściły się w Twoim planowanym budżecie.

Zanim zlecisz projekt ulotki

Zanim zgłosisz się do nas z prośbą o przygotowanie projektu graficznego ulotki, dowiedz się co ma wpływ na jego cenę. Każda ulotka może być zadrukowana jednostronnie lub dwustronnie. Jest to pierwszy czynnik, który wpłynie na cenę projektu. Kolejne czynniki to wybrany format ulotki. Przygotowujemy projekty dla następujących wymiarów: DL (99 mm x 210 mm), A6 (105 mm x 148 mm), A5 (148 mm x 210 mm), A4 (210 mm x 297 mm), A3 (297 mm x 420 mm) oraz kwadratowe o bokach 120mm, 150 mm i 200 mm. Skontaktuj się z biurem obsługi klienta i poproś o wycenę dla Twojego projektu.

Z ekonomicznego punktu widzenia, drukowanie ulotek reklamowych jest najbardziej korzystną formą dotarcia do klienta. Dlatego nawet wraz z rozwojem internetowych form promocji, ulotki nie tracą na swojej popularności. Są doskonałym rozwiązaniem, w sytuacjach, kiedy pilnie potrzebujesz materiałów reklamowych Twojej firmy. Bardzo często są drukowane z dnia na dzień. Dla Twojej wygody proponujemy aż siedem formatów oraz możliwość realizacji na papierze kredowym o gramaturze 130 g, 170 g, 250 g i 350 g z opcjonalnym uszlachetnieniem. Tak szeroki wybór jest dużym udogodnieniem. Pozwoli Ci skomponować produkt, który będzie zgodny z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami. Na każdym etapie współpracy możesz liczyć na profesjonalne wsparcie naszych doradców. Zrealizowaliśmy już tysiące zleceń, będziemy zaszczyceni jeśli i Ty dołączysz do grona naszych zadowolonych Klientów i przekonasz się, co to znaczy druk wysokiej jakości.

Kiedy w grę wchodzi drukowanie ulotek cennik jest bardzo zróżnicowany. Na koszt druku wpływa kilka czynników: przede wszystkim nakład, ale również wcześniej wspomniane parametry. Zastosowanie ma w tym przypadku zasada „im więcej, tym taniej”. Każdorazowo pojedynczej ulotki cena wypada najkorzystniej w większych nakładach. Gwarantujemy, że prezentowany cennik obowiązuje w chwili zamawiania, a całkowity koszt wyniesie dokładnie tyle ile zostało wskazane w momencie zakupu.