Potykacze zewnętrzne outdoor

Dobierając nośnik reklamy obowiązkiem jest zweryfikowanie jego skuteczności. Według statystyk, ostatnia dekada w marketingu należała do potykaczy. To bardzo proste narzędzie, często spotykane na zewnątrz, przy  lokalu czy sklepie, który promujemy. Ekspozytory te charakteryzują się  minimalizmem. Nie zabierają dużo miejsca, są wygodne w przechowywaniu, poręczne oraz niezwykle praktyczne. W bardzo prosty sposób wymienisz swoją reklamę na potykaczu na nową, dzięki metodzie „OWZ” (otwórz, włóż, zamknij). 

Zalety potykacza jako nośnika zewnętrznej reklamy

Chcąc prześcignąć konkurencję, często szukamy oryginalnych, nowych oraz ekstrawaganckich rozwiązań, zapominając o prostych produktach, które za każdym razem świetnie sprawdzają się w swoim fachu. Potykacze zewnętrzne to doskonały przykład takiego narzędzia. Estetycznie wykonane oraz umieszczone w dobrej lokalizacji przykują uwagę każdego potencjalnego kontrahenta. Potykacze outdoor, to produkty stworzone dla reklamy na zewnątrz. Taki ekspozytor umieszcza się najczęściej niedaleko miejsca, które jest reklamowane lub miejsca gdzie reklamowany produkt można nabyć. Nasza drukarnia oferuje dwa rodzaje tego narzędzia, które różnią się między sobą konstrukcją. Pierwszy wariant to potykacz elastyczny, który zamocowany jest na sprężynach. Drugi z rodzaju to produkt umieszczony na podstawce zwanej „waterbse”. Nazwa nawiązuje do podstawki na której ekspozytor jest umieszczony, która w pełni wypełniona jest wodą. Potykacze zewnętrzne „OWZ” to produkt, który cechuje się łatwą wymianą treści marketingowych. „OWZ” to skrót oznaczający „otwórz, włóż, zamknij”, odnosi się to do zamontowanych w potykaczu ramek z zatrzaskami, dzięki którym wymiana ekspozycji nie stanowi żadnego problemu. Tego typu udogodnienia sprawiają, że warto jest zakupić ten produkt.

Warianty produktu

Nasza firma ceni sobie duży wybór. Wierzymy, że dzięki wielu wariantom, jakie mamy do zaoferowania każdy będzie w stanie dobrać produkt idealnie do swoich potrzeb. Potykacze jakimi dysponujemy to wewnętrzny „OWZ”, zewnętrzny elastyczny oraz zewnętrzny z podstawką wodną. Oferowane przez nas formaty to format A2 (594 x 420 mm), A1 (594 x 841 mm), B2+ (500 x 707 mm) oraz B1+ (707 x 1000 mm). Podłoże to blueback mat 115g (2 wydruki) lub produkt można nabyć bez podłoża. Preferowane przez nas formaty plików do wydruku to PDF, TIFF oraz JPEG. Mamy nadzieje, że wysokiej jakości  produkt oraz szeroka gama wariantów sprawi, że wszystkie oczekiwania zostaną spełnione. 

 

JEŻELI NADAL MASZ PYTANIA ZADZWOŃ/NAPISZ DO NAS!

(32) 700 37 07 piga@piga.pl pliki@piga.pl