Pocztówki reklamowe online

Z dobrodziejstw pocztówki reklamowej w działalności firmy można korzystać przez cały rok. Przyda się nie tylko w okolicach świąt, kiedy to wiele firm ma w zwyczaju przesyłać życzenia swoim kontrahentom oraz klientom. Pocztówki reklamowe zaadresowane zwrotnie bardzo dobrze sprawdzają się w akcjach typu direct marketing. Formaty w jakim proponujemy tego rodzaju druki nadają się doskonale na kupony konkursowe, czy na przykład formularze zamówienia. Działania polegające na wysyłaniu reklamy pocztowej w formie pocztówki wprost do odbiorcy wywołują natychmiastową reakcję i dają wymierne efekty. Ich efektywność łatwo zmierzyć za pomocą intensywności reakcji. Mogą stosować je firmy z każdej branży. Wysyłanie pocztówek reklamowych zaadresowanych na nazwisko konsumenta, pomaga nie tylko w reklamowaniu Twoich produktów i usług, ale także w komunikowaniu z klientami.

Pocztówki reklamowe zamawiane online

Decydują się na druk pocztówek, wykonujesz ruch w kierunku trwałych i pozytywnych relacji między firmą, a jej biznesowym otoczeniem. Odbiorcy chętnie czytają to co jest przekazane w takiej formie. Żaden list w kopercie nie ma szans z pocztówką. Jeśli więc chcesz przeprowadzić akcję marketingową z udziałem adresowanej reklamy pocztowej, postaw na reklamowe kartki pocztowe.

Oryginalne projekty graficzne na pocztówki

Graficy z naszego studia projektowego pomogą Ci stworzyć pocztówkę na każdą okazję. Uwzględniając wszystkie Twoje założenia i sugestie, przygotują projekt, który odzwierciedlał będzie charakter Twoje firmy, spełniał funkcję zgodnie z wytycznymi przeprowadzanej akcji i po prostu zachwycał odbiorców. Kartki pocztowe realizujemy na powlekanym papierze kredowanym 350 gr, którego struktura jest gładka o wykończeniu matowym. Papier ten jest sztywny, dlatego prezentuje się niezwykle elegancko, a co więcej zapewnia bardzo dobrą jakość kolorów i dużą trwałość. Dla uszlachetnienia produktu możemy od strony awersu nałożyć folię błyszczącą, która nie tylko chroni wydruk, ale także podnosi jego wartość estetyczną. Wysyłając kartki do swoich partnerów biznesowych i klientów zwłaszcza z okazji świąt, warto szczególnie zadbać o ich efektowny wygląd. Nie bój się odważnych projektów! W przedświątecznym okresie, Twoi adresaci otrzymują z pewnością całkiem dużą ilość kartek pocztowych, dlatego Twoja powinna się wyróżniać na ich tle. W tym celu drukuj z nami.

JEŻELI NADAL MASZ PYTANIA ZADZWOŃ/NAPISZ DO NAS!

(32) 700 37 07 piga@piga.pl pliki@piga.pl