Plakaty ze zdjęć

Plakaty drukujemy dla różnych celów. Najczęściej są to plakaty reklamowe, plakaty informujące o wydarzeniach lokalnych czy plakaty dekoracyjne posiadające przyjemne dla oka grafiki lub reprodukcje obrazów. Warto pamiętać, że na plakacie można umieścić także wydruk pochodzący z własnego zdjęcia. Dzięki temu możliwe jest przygotowanie oferty oryginalnych plakatów, których nie będzie nigdy posiadała konkurencja. 

Oryginalne plakaty z własnych zdjęć

Jeżeli posiadasz wysokiej jakości, autorskie zdjęcia, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać je do produkcji plakatów. Jeśli przygotowane zdjęcia spełniają podstawowe wymagania jakościowe możliwe będzie umieszczenie ich na wysokiej jakości papierze kredowym lub offsetowym. Nasza drukarnia zajmuje się także wydrukami plakatów z własnych zdjęć na formatach A3, A2, A1, A0, B3, B2, B1, B0 oraz XXL. Dzięki temu możesz przygotować własną, oryginalną ofertę plakatów w wielu formatach, co z pewnością uczyni Twoją ofertę bardziej atrakcyjną i dostosowaną do indywidualnych potrzeb Twoich klientów. 

Plakaty z własnych zdjęć mogą być wykonane z dodatkowym uszlachetnieniem jak folią matową lub błyszczącą, czy lakierem UV, dzięki czemu wydruk będzie prezentował się jeszcze lepiej. Zapoznaj się z cennikiem plakatów przechodząc na stronę plakaty reklamowe. Określ parametry druku takie jak format, typ papieru, uszlachetnienie oraz nakład. Otrzymasz automatyczną wycenę a cały proces zamawiania online zamknie się w kilku minutach.