Plakaty wyborcze

Zapotrzebowanie na druk plakatów wyborczych zauważalne jest wyłącznie w okresach kampanii wyborczych poprzedzających wybory. Wówczas wielu polityków, kandydatów na radnych, działaczy społecznych i innych osób, które startują w wyborach próbują zwiększyć swoją rozpoznawalność wśród lokalnej społeczności i przedstawić swój program. Plakaty wyborcze drukowane sa na potrzeby wyborów prezydenckich, samorządowych, parlamentarnych czy do europarlamentu. 

Formaty plakatów wyborczych

Plakaty wyborcze drukujemy w kilku różnych formatach, by łatwiej można było dostosować ilość informacji i układ graficzny do dostępnego miejsca na zadruk. Standardowe plakaty wyborcze drukujemy na formatach A3, A2, A1, A0, B3, B2, B1, B0 oraz XXL o wymiarze 1090 x 1530 mm. Plakaty te drukowane są na papierze kredowym błysk lub mat o gramaturze od 130g do 350g lub papierze offsetowym w gramaturze 90 - 240g.

Nie tylko plakaty wyborcze - wydruk ulotek i banerów wyborczych

Skutecznia kampania wyborcza nie może opierać się wyłącznie na jednej z tradycyjnych form przekazu informacji jak plakaty reklamowe. Bardzo ważne jest też wykorzystanie mediów online, a także ulotek reklamowych czy banerów wielkoformatowych wieszanych w wideocznych miejscach w przesztrzeni miejskiej. Połączenie ze sobą wielu form reklamy i promocji pozwoli osiągnąć najlepsze rezultaty podczas kampanii wyborczej.