Plakaty wielkoformatowe XXL

To nie tylko dobry nośnik reklamowy dla reklamy outdoorowej biur nieruchomości, ale także świetne rozwiązanie dla projektantów wnętrz. Jeśli właśnie zmieniacie siedzibę lub urządzacie biuro, warto wziąć pod uwagę plakat XXL jako dekorację ścienną. Takie rozwiązanie pomoże zwiększyć wydajność i efektywność pracy oraz będzie oryginalnym dodatkiem wystroju.

Unikalny wystrój i reklama w jednym

Kawałek tropikalnego lasu we własnym biurze? Dlaczego nie! Plakaty XXL to niebanalny sposób na modny wystrój. Pracując w biurze dobrze jest otaczać się zielenią. Jeśli dobrze przygotujesz projekt możesz zgrabnie wkomponować w miejską dżunglę swój produkt, który chcesz zaprezentować klientom. Być może w takiej niecodziennej stylistyce będzie się prezentował bardziej przekonująco?

Plakaty wielkoformatowe XXL dla zwiększenia uwagi odbiorców

Druki wielkoformatowe to jedna z najczęściej spotykanych form reklamy zewnętrznej, często skuteczniejsza w odbiorze niż banery. Taka forma reklamy sprawdza się na ścianach budynków przestrzeni publicznej, jest czytelna i wyraźna dla każdego przechodnia. O takiej formie reklamowej warto pomyśleć wiosną lub latem, gdy pogoda zachęca do częstych spacerów. Format XXL wynosi 1090 x 1530 mm. Jest to najwiekszy format na jakim drukujemy nasze plakaty reklamowe i dekoracyjne. Oprócz tego mozna skorzystac z pozostaych dużych formatów na plakat jak B0, B1 czy A0, A1.