Plakaty na zamówienie

Plakaty na zamówienie w chwili obecnej pełnią różne role. Przede wszystkim stosuje się je do reklamy, informowania czy coraz częściej dekoracji wnętrz. Plakat jest powszechnie akceptowalną i lubianą formą komunikowania. Chętnie zerkamy na nie aby zapoznać się z treścią lub obejrzeć umieszone na nim grafiki czy zdjęcia. 

Projektowanie plakatów urosło do rangi sztuki, plakaty prezentowane są na wystawach, w galeriach, w muzeach i miejscach publicznych. Projektowaniem plakatów zajmują się nie tylko graficy, ale także artyści tworząc często grafiki z ważnym przekazem, ukazując ważne dla autora wartości. 

Bez względu na to do jakiego celu potrzebujesz plakatu, drukarnia Piga chętnie podejmie się jego wydruku. W zależności od przeznaczenia plakatu na zamówienie doradzamy wybór odpowiedniego podłoża czy rodzaju uszlachetniania. Drukujemy plakaty na indywidualne zamówienia na formatach A3, A2, A1, A0, B3, B2, B1, B0, XXL. Stosujemy dodatkowe uszlachetnienia nakładając folię matową, błyszczącą lub lakier UV. 

Plakaty na zamówienie to najcześciej realizacja indywidualnych projektów. Obecnie duże znaczenie ma nie tylko jakość i estetyka wykonania plakatu, ale także unikatowa treść. Jeżeli chcesz samodzielnie zaprojektować własny plakat, wykorzystać własne prace i zdjęcia możesz wykorzystać ofertę profesjonalnej drukarni, która wykona produkcję plakatu na zamówienie. W drukarni Piga wydruk plakatu na zamówienie zlecisz w całości online.