Plakaty informacyjne

Plakaty informacyjne to prawdziwy niezbędnik dla firm i instytuacji, które chcą wyjśc z komunikatem do szerokiego grona odbiorców. Bieżący dostęp do narzędzi dystrybucji informacji jest nieoceniony dla każdego przedsiębiorcy. Chcesz wejść na rynek z innowacyjnym rozwiązaniem? Organizujesz ciekawy event? Informuj!

Bądź na bieżąco – komunikuj przy pomocy plakatu!

Dobra komunikacja jest kluczem do osiągnięcia sukcesu reklamowego. Jeśli zależy Ci na pozyskaniu nowych odbiorców, przekazaniu ważnego dla Ciebie komunikatu lub, jak w dzisiejszej dobie szybko zmieniających się przepisów, dotarciu z najważniejszymi informacjami do Twoich pracowników – plakaty informacyjne to najlepszy wybór.

Oferta drukarni Piga pozwala na wybór kilku formatów wydruku: A3, A2, A1, A0, B3, B2, B1, B0, XXL oraz na indywidualne zamówienia. W razie potrzeby skonsultuj swój projekt z naszymi specjalistami, chętnie wesprą Was swoją wiedzą i pomogą dostosować Wasz projekt do oczekiwań. Na życzenie klienta można również zastosować uszlachetnienie druku – folię matową lub UV. Wszelkie formalności związane ze złożeniem zamówienia i wysyłką załatwisz bez wychodzenia z domu.

Przejdź na stronę plakaty reklamowe aby zamówić określony format i nakład plakatów. Zamów online plakaty informacyjne - ekspresowo wyślemy je do Ciebie.