Pieczątki Nomo

Pieczątki to akcesorium stanowiące niemal nieodłączną część biura. Jest to jeden z niezbędnych elementów profesjonalnego potwierdzenia dokumentów. Stemple usprawnią twoją korespondencje biznesową oraz pomogą budować wizerunek marki. Pieczątki, to także bardzo poręczny przedmiot, który nie zajmuje byt wiele miejsca, dzięki czemu bezproblemowo można zabrać go ze sobą na spotkanie z klientem poza firmą, lub w delegację. Przedmiot ten to również świetna reklama, która dzięki  występowaniu logo, adresu oraz innych informacji o przedsiębiorstwie nada dokumentom estetycznemu wykończeniu. 

Co powinna zawierać pieczątka?

W Polsce nie ma z góry narzuconego przymusu występowania stempli w przedsiębiorstwie, jednak posiadanie ich to ogromna zaleta i pomoc w pracy. Usprawnia wykonywanie podpisów, dlatego też bardzo polecamy zdecydować się na zakup tego przedmiotu. Wzory, jakie pieczątki firmowe będą odbijać mogą być przeróżne i głównie tylko od nas zależy co chcemy tam umieścić, jednak trzeba pamiętać, że pieczęć firmowa powinna zawierać informacje takie jak nazwa firmy, adres siedziby przedsiębiorstwa, numer NIP oraz logo. Kolor, kształt, wielkość narzędzia to kwestia dowolna oraz zależna jedynie od naszych potrzeb. 

Pieczątki NOMO

NOMO to ułatwiające prace, kompaktowe, wysokiej jakości pieczątki, stworzone z myślą o nabywcach, którzy cenią dobre produkty w przystępnej cenie. Dzięki odpowiedniemu kształtowi, praca z tą pieczątką to czysta wygoda oraz poręczność. Odpowiednie zabudowanie sprawia, że nic się nie zabrudzi, cała praca zostaje wykonana jak najbardziej schludnie, a cały produkt jest wytrzymały i zyskuje na jakości. Odbicia jakie wykonuje to nie tyko odbicia prostokątne, ale również okrągłe oraz kwadratowe. Pieczątka NOMO przez wielu uważana jest za najlepszy produkt tego typu. 

Nasza oferta pieczątek Nomo

Nasza drukarnia oferuje wiele wariantów stworzonych na sprostanie potrzeb różnych firm, dzięki czemu wierzymy, że każdy z klientów dobierze coś odpowiedniego dla siebie i swojego przedsiębiorstwa. Kształty jakimi dysponujemy to pieczęć okrągła, prostokątna oraz kwadratowa. Mamy do zaoferowania aż jedenaście różnych wielkości. Rodzaj systemu naszych pieczątek to Medico- 2, dzięki któremu praca z narzędziem jest niezwykle sprawna. Posiadane kolory tuszu to czarny, czerwony, zielony niebieski oraz fioletowy. Duży wybór jaki oferujemy, skutkować będzie stworzeniem stempla idealnego dla ciebie.