Nadruk na balonach

Dobrze znanym i łatwym sposobem dekorowania są balony lateksowe. Dzięki nim można szybko i niedużym kosztem przyozdobić właściwie każdą przestrzeń. Ostatnio tradycyjnym balon zyskał jeszcze jedną, całkowicie nową funkcję, jaką jest reklamowanie i promowanie. Nowoczesne maszyny, którymi dysponujemy pozwalają nanosić nadruk na balonach w sposób profesjonalny i trwały. Na niewielkiej balonowej powierzchni możemy umieścić dowolne informacje w formie tekstowej lub graficznej. W związku z tym prosty, wypełniony powietrzem lub helem balon z nadrukiem zyskał zainteresowanie marketingowców. Świadomi jego zalet specjaliści od marketingu z chęcią wykorzystują dostępność i efektowność techniki nadruku na balonach w działaniach promocyjnych firm, organizacji czy konkretnych wydarzeń. Balon z nadrukiem stał się ich ulubionym narzędziem. Co sprawiło, że tak bardzo się do niego przekonali?

Własne nadruki na balonach - co zyskujesz?

Po pierwsze, profesjonalne nadruki na balonach, pod warunkiem, że producent dysponuje nowoczesnym sprzętem wykonywane są w stosunkowo krótkim czasie. Gotowy produkt jest funkcjonalny, a do tego nietypowy. Co więcej, koszt produkcji jest w porównaniu do kosztów innych materiałów reklamowych niewielki. Specjaliści doskonale zdają sobie sprawę, że działania marketingowe, aby były skuteczne muszą wzbudzać pozytywne emocje w odbiorcy. Czyż unoszący się wysoko, kolorowy balon nie wywołuje przyjemnych skojarzeń? Balony z nadrukowanym logo firmy, czy sloganem są ciekawą, przyjemną, a co najważniejsze skuteczną formą reklamy. Ludzie zwracają na nie uwagę, co jest kluczowe. Nie sposób potargać, pogiąć i wyrzucić balona do kosza. Jeśli dodatkowo jest on umocowany na plastikowym patyczku, który ułatwia trzymanie w ręce, szanse że najdzie się w domu odbiorcy są bardzo duże. A jeśli tak się właśnie stanie, to znaczy, że logo Twojej firmy zostanie z nim na dłużej i z pewnością zapadnie w jego pamięci.

Reklama na balonach może być wykorzystana przy wielu okazjach. Balony z logo dobrze sprawdzają się podczas outdoorowych eventów. Mogą pełnić rolę drobnego upominku. Często łączy się tradycyjne zastosowanie balonów do zdobienia przestrzeni z ich funkcją reklamową. Kompozycje z balonów z nadrukami stanowią doskonały element dekoracyjny stoisk wystawowych na targach, stanowisk recepcyjnych czy ekspozycji sklepowych. Proponujemy produkty w kilkudziesięciu kolorach z możliwością zadruku Pantone a także w profilu CMYK. Dzięki temu, możesz stworzyć balonowe dekoracje spójne z kolorystyką firmową, które nie tylko zdobią, ale także w nienachalny sposób reklamują. Okazuje się, że zwykły, lateksowy balon z nadrukiem to bardzo zgrana para.