Koperty reklamowe z logo firmy

Zastanów się przez chwilę, czy w Twojej firmie koperty są artykułem pierwszej potrzeby? Jeśli nie jesteś przekonany, zweryfikuj to w biurze lub sekretariacie. Na co dzień nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele listów wysyła w świat nasza firma. Warto zadbać, aby korespondencja firmowa była dopracowana w każdym szczególe. Nie do przecenienia jest w tym wypadku wygląd kopert. W wielu przypadkach jest to pierwsza reklama, na którą trafiają kontrahenci i potencjalni klienci.

Koperty firmowe z nadrukiem zaliczane są do materiałów promocyjnych, w które wyposażona powinna być każda firma. Mniejsza, większa, funkcjonująca na rynku od lat, a także ta nowopowstała. Wyjątkowy charakter tego rodzaju materiałów marketingowych polega na ich praktycznym zastosowaniu. Koperty reklamowe spełniają podwójną funkcję: można w nich wysyłać listy i przy okazji robić dobre wrażenie. Dzięki nim będziesz przekazywać informacje w dobrym stylu! Unikatowe, wyróżniające się koperty pomagają skutecznie budować pozytywny wizerunek firmy.

Reklamowy potencjał wysyłanych kopert

Proponujemy koperty reklamowe z logo firmy lub innym nadrukiem, które samodzielnie dopasujesz do swoich potrzeb i oczekiwań. Jeśli nigdy nie zamawiałeś tego typu materiałów, z pewnością się zdziwisz jak wiele modyfikacji można wprowadzić do prostej koperty. W ofercie naszej drukarni internetowej znajdziesz aż cztery formaty do wyboru. Najmniejszy format C6 dostosowany jest do arkusza A6. Najbardziej popularny format C5 dostosowany jest do arkusza papieru A5. Arkusz A4 idealnie zmieści się do koperty w formacie C4, w kopercie DL można umieszczać arkusz w rozmiarze 1/3 A4. Kolejnym parametrem, który masz możliwość dostosować według własnego uznania zamawiając koperty jest kolorystyka. Proponujemy druk jednostronny pełnokolorowy (4+0) oraz druk jednostronny czarno-biały (1+0). Nadruki wykonujemy z pozytywnie zatwierdzonego przez grafika projektu, który nam prześlesz. W razie potrzeby, możemy przygotować własny projekt w ramach dodatkowej usługi DTP. Mimo, że nasze usługi świadczymy online, jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu zakupowego. Chętnie służymy fachową radą i dzielimy się swoją wiedzą. Na temat kopert mamy bardzo dużo do powiedzenia. Nasze koperty wciąż krążą tu i tam.

Cennik kopert reklamowych

W kwestii kopert reklamowych panuje przekonanie, że powinny być spójne z papierem firmowym. Ta nierozłączna para reprezentuje Twoją firmę i Ciebie każdego dnia, warto więc zadbać, aby prezentowała się jak najlepiej. Wraz z rozwojem elektronicznych form komunikacji, nie maleje zapotrzebowanie na koperty firmowe. Wręcz przeciwnie. Codziennie w każdej firmie adresowanych jest dziesiątki listów. W Twojej z pewnością także. To właśnie dlatego, koperty są uznawane za podstawowy element wyposażenia każdego biura. I w tym miejscu otwiera się przed Tobą pole do popisu. Skoro każda firma wysyła tyle listów, warto aby korespondencja wysyłana przez Ciebie wyróżniała się już na pierwszy rzut oka. Koperty z logo firmy, które zostały spersonalizowane za pomocą symboliki stosowanej przez firmę są ważnym elementem, poprzez który buduje się relacje z otoczeniem. Chodzi głównie o kolorystykę, logo, slogan reklamowy - wszystko to, po czym można rozpoznać, że to właśnie Twoja firma. Stosowanie tego typu elementów na kopertach jest dobrze widziane w przypadku firm z każdej branży, niezależnie od pozycji zajmowanej na rynku. Każda firma powinna posiadać koperty firmowe. Sprawiamy, że każda firma może sobie na nie pozwolić! Cena koperty jednostkowej zmniejsza się wraz ze zwiększeniem nakładu. W związku z tym rekomendujemy zamówienia wysokonakładowe. Koperty na pewno się nie zmarnują, tak samo jak pieniądze, które uda się w ten sposób zaoszczędzić. Nakład jest głównym determinantem ceny zamówienia, ale nie tylko.

Na piga.pl możesz samodzielnie i w spokoju przekonać się jak zmienia się cena pod wpływem wybieranych parametrów. Do wyboru masz cztery najpopularniejsze formaty kopert, na których możliwy jest nadruk. Oprócz tego możesz także wybrać kolorystykę. Proponujemy druk jednostronny pełnokolorowy (4+0) oraz druk jednostronny czarno-biały (1+0). Zaletą zakupów internetowych w naszej drukarni jest bardzo ułatwiony kontakt z obsługą klienta. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w każdej chwili. Pomagamy rozwiązać problemy z zakresu DTP oraz technicznej strony zakupów online. Gwarantujemy, że w trakcie składania zamówienia na koperty z nadrukiem, cennik który widzisz, jest jedynym obowiązującym cennikiem. Płacisz dokładnie tyle, ile określono na stronie internetowej. Wymagasz i otrzymasz najwyższej klasy produkt, który będzie niósł pozytywny przekaz o Twojej firmie.

Koperty na zamówienie

Jeśli wydaje Ci się, że w działalności firmy koperty to jakiś szczegół, to masz rację. Tyle tylko, że w tym szczególe, zgodnie z tradycją, tkwi diabeł. Koperty są niezwykle ważne, bo oprócz zawartości niosą także przekaz o Tobie i Twojej firmie. Powinny być zatem dopracowane pod każdym względem. Na szczęście coraz więcej przedsiębiorców zdało sobie z tego sprawę. Koperta reklamowa na zamówienie stała się w związku z tym swoistym „must have” wielu biur i sekretariatów. Jeśli w Twojej firmie tego typu dobro nie znalazło jeszcze zastosowania, powinieneś koniecznie to zmienić. Zwłaszcza jeśli zainwestowałeś już w katalogi, broszury lub ulotki, które wykorzystujesz w direct marketingu. W takim wypadku podstawowym błędem byłoby rozpoczęcie akcji bez kopert firmowych. Zwykłe koperty mogłyby spowodować, że niczym nie zaciekawiony adresat, nie otworzyłby przesyłki i nawet nie zerknął na wydruk, który kosztował Cię przecież tak dużo.

Koperty na zamówienie to wszystko czego Ci potrzeba, aby dopełnić i wzmocnić promocję swojej firmy. Dobrze zastanów się nad tym, jak powinna wyglądać Twoja koperta firmowa. Ogromne znaczenie ma rodzaj branży, w której działasz, wizerunek firmy, który dotychczas udało Ci się wypracować oraz zastosowanie produktu (jeśli oczywiście przewidujesz jakieś szczególne przeznaczenie tych niezwykłych kopert).