Kalendarze wieloplanszowe

Kalendarz ścienny wieloplanszowy to estetyczna i praktyczna ozdoba nie tylko w domu, ale także w Twojej firmie. Kalendarze reklamowe to idealne rozwiązanie szczególnie dla przedsiębiorstw, których celem jest budowanie świadomości marki. Klient otrzymujący taki kalendarz ma styczność z logo Twojej firmy przez całe 365 dni, co czyni go skuteczną reklamą na cały rok za niewielką cenę.

Kalendarz wieloplanszowy - dostępne warianty

Nasza drukarnia oferuje Twojej firmie prawdziwy wachlarz możliwości. Najważniejsza z nich, to oczywiście możliwość wyboru własnej grafiki oraz umieszczenia na wydruku logo firmy. To czyni Twój kalendarz oryginalnym nośnikiem reklamowym. Tworząc projekt kalendarza należy wziąć pod uwagę poniższe warianty:

  • format: A2, A3, A3 poziom, A4, B2, B2 poziom

  • materiał okładki i wnętrza: 

    • kreda błysk 250g, kreda błysk 170g

    • kreda błysk 350g, kreda błysk 170g

  • kolor spirali: biała, czarna, srebrna

  • uszlachetnienie okładki: standard, lakier UV, folia błyszcząca

  • ilość kartek: 1+6, 1+12.

Stworzenie ciekawego kalendarza to przyjemne zadanie, warto zrobić to przed rokiem 2021. Dzięki atrakcyjnym, wybranym przez Ciebie grafikom, kalendarz będzie ciekawym rozwiązaniem na przykład jako upominek dla pracowników i klientów.

Reklamowy charakter kalendarza ściennego

Darując klientowi kalendarz ścienny z naszym logo, dajemy mu reklamę, którą prawdopodobnie będzie oglądał codziennie przez 365 dni. Z okazji świąt lub w ramach podziękowań za współpracę warto wysłać stałym klientom lub partnerom biznesowym właśnie taki upominek. Estetyka kalendarza może pozytywnie wpłynąć na skojarzenia z marką - przyjemny dla oka kalendarz wywołuje pozytywne emocje w kliencie i zachęca do powieszenia go na ścianie. Kalendarz podarowany pracownikom firmy, ustawiony w odpowiednim miejscu w domu może być reklamą skierowaną do odwiedzających. Nasze kalendarze ścienne wykonane są z najwyższej jakości materiałów, a estetyka ich wykonania nadaje im, a co za tym idzie również firmie, ekskluzywnego charakteru.

Kalendarz ścienny wieloplanszowy - czy warto?

Ceny naszych spersonalizowanych kalendarzy ściennych wieloplanszowych zaczynają się już od 224,40 zł za 10 sztuk. Biorąc pod uwagę reklamowy charakter kalendarza oraz to, że po dodaniu odpowiedniej oprawy graficznej staje się gustowną ozdobą ścienną. Warto więc pomyśleć nad jego zamówieniem jeszcze przed końcem trwającego roku. W połączeniu z innymi formami reklamy może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Zobacz naszą ofertę: kalendarze jednodzielne, kalendarze trójdzielne, kalendarze biurkowe, kalendarze miesięczne.