Kalendarze na zamówienie

Tradycyjny kalendarz  zawierający logo twojej firmy to genialne połączenie praktycznego gażetu z bardzo efektywną reklamą marki. Produkt taki bardzo dobrze wpływa na podświadomość klienta, bowiem zawarte tam logo zostaje nieswiadomie przez niego zapamiętane, co skutkować będzie przekonaniem o znajomości firmy. Kalendarz to bardzo dobry wybór zważając na jego zastosowanie - w prosty sposób pomoże uporządkować ważne wydarzenia, oraz idealnie rozłożyć je w dysponowanym czasie. Warto wykorzysrać okazję że aktualny rok dobiega końca, i w sprytny sposób wykorzystać to, rozdając kalendarz na rok 2021 potencjalnym jak i stałym klientom. 

Kalendarze na indywidualne zamówienie - pełna personalizacja

Każdy z kalendarzy jest robiony na twoje spersonalizowane zamówienie , zaletą takiego działania jest oczywiście to, że są one w pełni dopasowane do twojej firmy, co czyni każdy tego typu produkt oryginalny  i jedynym w swoim rodzaju. Oferujemy szeroki wybór wariantów i rodzajów terminarzy. Ogromny nacisk kładziemy na idealnie wyważoną reklame firmy zawartą w produkcie, zbyt wiele elementów marketingowym mogło by zostać odebrane jako zbyt agresywna reklama i sprawić, że skojarzenia z firmą berdą nieprzyjemne, zaś zbyt subtelna reklama może nie przynieść oczekiwanych rezulatatów i zostać przez klienta pominięta, dlatego uważamy, że umieszczenie logo to idealne uniknięcie porażki. Dzięki dobrze przemyślnej strategii twój kontrachent będzie mieć styczność z twoim znakiem firmowym za każdym razem, gdy tylko spojrzy w swój terminarz. 

Szeroki wybór wariantów kalendarzy na zamówienie

Dzięki dużej ilości rodzajów kalendarzy, każdy jest w stanie wybrać odpowiedni wariant dla swojej firmy. Mamy do zaoferowania wielozadaniowe kalendarze miesięczne, spiralowe oraz kalendarzyki listkowe. Każdy z nich świetne sprawdzi się jako harmonogram ważnych spraw w danym okresie czasowym. Kolejnym krokiem jest dobranie pasujących nam parametrów. Jednym z głównych czynników, który odgrywa ważną role jest wielkość produktu, nasza drukarnia oferuje wiele różnych wymiarów kalendarzy. Dysponujemy wielorakimi rodzajami papieru do wydruku. W asortymencie do wyboru mamy następujące uszlacheetnienia: lakier UV oraz folie błyszczącą. Na skutek tak ogromnej gamy możliwości formatów kalendarzy jak i atrakcyjną cenę inwestycja w ten rodzaj reklamy to naprawdę dobry wybór.