Kalendarze jednoplanszowe

To jeden z tańszych rodzajów kalendarzy oferowanych na rynku. Kalendarz ścienny jednoplanszowy to wspaniały pomysł na praktyczną i funkcjonalną dekorację ścienną domu, biura oraz gabinetu. Kalendarze reklamowe to idealne rozwiązanie szczególnie dla przedsiębiorstw, których celem jest budowanie świadomości oraz widoczności marki. Pochodzi on z grupy kalendarzy o wyjątkowo wszechstronnym zastosowaniu. Dzięki formatowi kalendarz posiada duże zdjęcie, co sprawia, że może on służyć w charakterze dekoracyjnego plakatu.

Dlaczego kalendarz jednoplanszowy?

Kalendarz obejmuje cały rok i może zawierać własne zdjęcia. Kalendarz jest jednoplanszowy oznacza, że jest umieszczony na jednym arkuszu papieru. Całoroczny kalendarz ścienny jednoplanszowy dodatkowo wzbogaca praktyczne zastosowanie, ponieważ bez konieczności odwracania kart widoczny jest cały rozkład miesięcy w roku. Nie bez znaczenia jest również fakt, że kalendarze jednoplanszowe należą do produktów bardzo atrakcyjnych cenowo, co czyni je niezwykle bardzo popularnym upominkiem reklamowym. 

Dostępne warianty kalendarzy jednoplanszowych

Nasza drukarnia oferuje Twojej firmie prawdziwy wachlarz możliwości. Wykonujemy kalendarze jednoplanszowe na prywatne zlecenia. Pozwalamy na dostarczenie własnego zdjęcia lub grafiki, wybór koloru okienka. Wtedy oczywiście tłem kalendarza najczęściej stają się rodzinne lub ślubne zdjęcia oraz zdjęcia z grupą przyjaciół. To czyni Twój kalendarz oryginalnym nośnikiem reklamowym. Tworząc projekt należy wziąć pod uwagę poniższe warianty:

  • Typ: z płaską główką, z kaszerowaną główką,
  • Uszlachetnienie główki: standard,
  • Kolor okienka: czerwony, niebieski, zielony, czarny, pomarańczowy,
  • Format: 320 x 490 mm,
  • Papier: offset 90g, podkład karton 300g,
  • Zadruk: 4 + 0 (jednostronny kolor).

Stworzenie ciekawego kalendarza jest przyjemnym zadaniem, warto zrobić to przed rozpoczęciem nowego roku. Dzięki atrakcyjnym, wybranym przez Ciebie grafikom, kalendarz będzie ciekawym rozwiązaniem na przykład jako upominek dla pracowników i klientów.

Kalendarze jednoplanszowe - czy warto? 

Ceny naszych spersonalizowanych kalendarzy ściennych jedno planszowych zaczynają się od 198,23zł za 10 sztuk (cena brutto z transportem). Patrząc, że jeśli dodamy odpowiednią oprawę graficzną kalendarz staje się gustowną dekoracją ścienną i może się on okazać strzałem w dziesiątkę.