Drukarnia banerów

Najskuteczniejszą formą marketingową, jest ta, która trafia do jak największej liczby odbiorców. Baner to reklama, która dzięki swoim rozmiarom nie zostanie przeoczona przez potencjalnych klientów mających z nią styczność. Kreatywny i oryginalny pomysł na wykorzystanie tego przedmiotu, zwróci na siebie jeszcze więcej uwagi oraz na długo zapadnie w pamięć. Świetnie sprawdzają się do średnio okresowych kampanii, przez co też warto zainwestować w tą formę marketingową

Drukarnia banerów wielkiego formatu - możliwości

Baner to produkt, który odporny musi być na panujące warunki atmosferyczne. Wiatr, promienie UV, opady deszczu czy śniegu to nie lada sprawdzian wytrzymałościowy dla tego produktu. Nasza firma zapewnia odporność produktów na wszystkie z powyższych zagrożeń nawet w nisko budżetowych banerach. Skuteczne są one gdy mają ciekawy wygląd i przyciągają wzrok oraz gdy treść nie jest rozbudowana. Forma tej reklamy to nie tylko wydrukowana, ogromna grafika umieszczona na słupie przy poboczu drogi. Banery reklamowe online to marketing pojawiający się w Internecie, jako reklama na różnych stronach. 

Na co zwrócic uwagę zlecając drukowanie banerów?

Drukowanie banerów reklamowych nie jest tak skomplikowane jak mogło by się wydawać. Wybierając naszą firmę, praca dotycząca tego projektu nie sprawi większych problemów, a stanie się wręcz przyjemnością i skutkować będzie satysfakcjonującymi rezultatami. Ważną kwestią przy tworzeniu baneru jest jego wielkość. Wysokość jaką mamy do zaoferowania mieści się od 1 metra do 10, szerokość natomiast od 1 metra do 3. Zaprojektowaną grafikę prosimy przesyłać w formatach plików PDF, TIFF, oraz JPEG. Cena zależna jest od wyboru różnych, oferowanych przez nas wariantów. Liczne zalety banerów sprawiają, że warto zainwestować w tą formę reklamy.

 

JEŻELI NADAL MASZ PYTANIA ZADZWOŃ/NAPISZ DO NAS!

(32) 700 37 07 piga@piga.pl pliki@piga.pl