Druk kalendarzy 2020

Druk kalendarzy jest sprawdzoną formą reklamy. Odbiorcy bardzo lubią je dostawać i chętnie z nich korzystają. Towarzyszą im na co dzień w domach, biurach, mogą je nosić przy sobie. Żadna reklama nie zaistnieje w świadomości odbiorcy tak długo jak kalendarz. Dla każdego przedsiębiorcy, któremu zależy na skutecznej promocji firmy ten fakt jest kluczowy. Warunkami jakie muszą zostać spełnione, aby reklama w formie kalendarza w stu procentach spełniała swoje funkcje jest ciekawy projekt graficzny oraz wysokiej jakości wykonanie. Sukces reklamowy gwarantują kalendarze firmowe, które posiadają walory dekoracyjne, a przekaz reklamowy eksponują w nienachalny sposób. Mało kto umieści w swoim najbliższym otoczeniu „eksponat”, który razi niską jakością estetyczną, niestarannym wykonaniem i niekorzystnie wpływa na całe pomieszczenie.

Jakie kalendarze firmowe na 2020 r. drukujemy?

Dostępnych jest co najmniej kilka typów kalendarzy. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie najpopularniejsze rodzaje. Proponujemy kalendarze biurkowe w formie piramidek tygodniowych i miesięcznych, biuwary z miejscem na notatki, kalendarze trójdzielne i jednodzielne, ścienne listwowane, kalendarze spiralowane oraz kalendarzyki listkowe. Który rodzaj wybrać? Jest to zależne od kilku kwestii. Powinieneś wiedzieć, że kiedy już wybierzesz odpowiedni kalendarz, druk to ostatnia prosta. Wcześniej Twoim zadaniem jest udzielenie odpowiedzi na co najmniej trzy pytania.

  1. Komu zamierzasz wręczać swój produkt?
  2. Czy będziesz to robił osobiście czy za pośrednictwem poczty?
  3. Ile kalendarzy potrzebujesz?

 

Jeśli uda Ci się to wszystko ustalić, szybciej podejmiesz właściwą decyzję. Możesz także pomyśleć, jaki rodzaj kalendarza ucieszyłby Ciebie najbardziej. Podaruj ludziom to, co sam chciałbyś dostać. Wtedy pieniądze, które wydasz na wydruk, nie pójdą na marne!

Drukowanie kalendarzy reklamowych

Druk kalendarzy trójdzielnych

Bardzo popularna forma kalendarzy, umieszczanych zwykle na ścianie przy stanowisku pracy, a także w domach. Trójdzielny układ umożliwia trzymanie na widoku podglądu na aktualny miesiąc, a także dodtkowo jeden miesiąc poprzedni i jeden następny, co może znacznie ułatwić planowanie zadań bez zbędnego wertowania kartek kalendarza. 

Druk kalendarzy ściennych

Kalendarze ścienne wykorzystywane są z powodzeniem w miejscach pracy oraz w domach. W tej grupie produktowej drukujemy kalendarze jednodzielne, trójdzielne, plakatowe (listwowane), a także praktyczne planery, które ułatwią zorganizować wszelkie plany.

Druk kalendarzy biurkowych

Jeśli lubisz mieć niewielki, wygodny kalendarz w zasięgu ręki, proponujemy drukowanie kalendarzy biurkowych (tzw. piramidki). Mogą być spiralowane lub z klejonym kalendarium. Proponujemy biurkowe kalendarze w układzie tygodniowym lub miesięcznym. Indywidualne nadruki, np. logo firmy z pewnością nadadzą takim kalendarzom waloru reklamowego.

Jeśli wciąż nie wiesz, na jaki wydruk kalendarza postawić, poproś o pomoc naszego doradcę. Podejmując tak istotne decyzje, warto je skonsultować z kimś, kto zna się na rzeczy. Doradcy pomogą Ci wybrać typ produktu dopasowany do Twoich potrzeb, oczekiwań oraz sposobu dystrybucji. Fachowa rada jest nieoceniona także przy wyborze parametrów zamówienia. Nasza oferta i możliwości wyboru są bardzo szerokie. Pod okiem specjalisty, Twoje wybory będą bezpieczne i trafione w dziesiątkę.

JEŻELI NADAL MASZ PYTANIA ZADZWOŃ/NAPISZ DO NAS!

(32) 700 37 07 piga@piga.pl pliki@piga.pl