Drukowanie kopert

Jak wysyłać pocztę z klasą?

Papierowa koperta jest nietrwała, w przeciwieństwie do przekazu, który może ze sobą nieść. Korespondencja firmowa przekazana w ekskluzywnych kopertach wywołuje znakomite pierwsze wrażenie, a pierwsze wrażenie zostaje. Jeśli zależy Ci na dobrym wizerunku Twojej firmy, powinieneś już dzisiaj rozważyć drukowanie kopert. Będziemy zaszczyceni, jeżeli w tym celu skorzystasz z naszych usług. Wykonujemy koperty firmowe wedle projektu Klienta lub według projektów wykonanych przez nasze studio graficzne. W projekcie zawsze uwzględniamy oczekiwanie i preferencje Klienta. Czasami sugerujemy poprawki w plikach nadesłanych przez Klienta. Zanim zamówienie zostanie przekazane do druku jest pieczołowicie sprawdzane.

Jak zaplanować druk na kopertach?

Drukowanie na kopertach poprzedza wybór parametrów zamówienia, którego możesz dokonać samodzielnie z własnego komputera. Na stronie naszej drukarni internetowej zostaniesz poproszony o wskazanie nakładu, formatu kopert oraz ich kolorystyki. Są to zmienne determinujące całkowity koszt zamówienia. Oferujemy koperty w czterech najpopularniejszych formatach. Realizujemy druk jednostronny pełnokolorowy (4+0) oraz druk jednostronny czarno-biały (1+0). W przypadku problemów lub wątpliwości zalecany jest kontakt z naszymi doradcami. Są to specjaliści z dużym doświadczeniem w branży DTP, dlatego z pewnością szybko znajdą rozwiązanie Twoich problemów.

Nadruk na kopertach najwyższej jakości

Gwarantujemy sprawny i szybki druk kopert. Produkty, które wykonujemy cieszą się wysoką jakością druku, dlatego warto nam zaufać. Naturalnym wyborem nadruku na kopertach firmowych jest logo firmy lub hasło reklamowe. Możesz jednak pokusić się o coś nieco bardziej rozbudowanego. Zawsze kieruj się potrzebami, grupą docelową, do której chcesz trafić oraz wyobraźnią i intuicją. Nie bój się wychodzić poza schematy! 

Druk na kopertach to dokonały sposób na poprawienie, odświeżenie, czy stworzenie od podstaw pozytywnego wizerunku firmy. Odbiorca starannie przygotowanych kopert, które wyróżniają się spośród setek innych, które trafiają do jego skrzynki z pewnością zainteresuję się Twoją ofertą. Wysyłając w świat ekskluzywne koperty, wysyłasz informację o swoim profesjonalizmie i dbałości o każdy szczegół. Cokolwiek chcesz przekazać odbiorcy, posługując się specjalnymi kopertami i papierem firmowym, przekażesz to z klasą.