Reklama ATL - baner i nie tylko

w reklama, | November 27, 2019 - 12:28

Znasz reklamę ATL (above the line)? Od dziecka widujesz np. banery. Ta wszechobecna forma reklamy zewnętrznej występuje w wielu rozmiarach w prawie każdej przestrzeni. Na budynku czy na billboardzie. Powszechnie kojarzy się z dużym obrazem. Rzuca się w oczy, a ich projektanci prześcigają się w pomysłach na oryginalny przekaz. Kiedy zaczynasz własną działalność dochodzisz do wniosku, że baner byłby ciekawym rozwiązaniem. Tylko jaki wybrać?


Naklejki wycinane, wlepki, kompozycje - kolorowo i stylowo

w reklama, | October 24, 2019 - 11:09

Naklejki w reklamie – zastanawiałeś się kiedyś nad tym? Naklejanie może kojarzyć się dziecinnie. Może przywoływać na myśl wspomnienia zbierania różnych kolekcji w czasach szkolnych lub nagród za dobre sprawowanie. Ale czy nie są to zazwyczaj ciepłe i miłe wspomnienia? Obdarowani naklejkami często odruchowo się uśmiechamy i z przyjemnością używamy ich potem w różnych miejscach. Dlaczego nie obdarować trochę takim dobrym humorem swojego klienta lub partnera biznesowego? Naklejki jako reklama zewnętrzna Naklejki to miniaturowa forma Read More


123

Witaj w świecie druku

Mamy nadzieję, że kimkolwiek jesteś, odnajdziesz się na naszej witrynie. Pragniemy dostarczać Ci ciekawostek dotyczących świata poligrafii, projektowania graficznego i reklamy. Zapraszamy do lektury!