Balony reklamowe – modny gadżet

w reklama, | January 14, 2020 - 13:19

Balony reklamowe to jeden z najlepszych sposobów dotarcia do klienta. Dlaczego? Są kojarzone z radością oraz szczęściem i prostotą. Nie może ich zabraknąć na imprezie karnawałowej, urodzinowej i na otwarciu nowego punktu handlowego. Dlaczego nie przekuć pozytywnych skojarzeń w dobrą reklamę własnej marki?


Trendy 2020 – projektowanie wizualne i druk

w ciekawostki ze świata druku, | December 30, 2019 - 13:29

Przyszłoroczne trendy drukarskie to trzy główne zasady: elastyczność, dostępność i przystępne dla wszystkich projektowanie wizualne. Czy warto przygotować się na nowe wyzwania? Postaw na seniorów – za niedługo będą najbardziej liczną grupą społeczną To nie jest żart – prognozowany spadek demograficzny i wejście w fazę starzenia się społeczeństwa stały się faktem. Firma Adobe przytacza dane WHO, które mówią, że nasze społeczeństwo drastycznie się starzeje. Wielkie korporacje już podjęły dialog ze starszym klientem


123

Witaj w świecie druku

Mamy nadzieję, że kimkolwiek jesteś, odnajdziesz się na naszej witrynie. Pragniemy dostarczać Ci ciekawostek dotyczących świata poligrafii, projektowania graficznego i reklamy. Zapraszamy do lektury!