Balony firmowe - produkcja balonów z nadrukami

W zestawie materiałów reklamowych każdej firmy powinien znaleźć się element zaskakujący. Warto włączyć produkt marketingowy, w przypadku którego nad treścią dominuje nietypowa forma. Mówiąc prościej, tradycyjna poligrafia reklamowa to nie wszystko. Balony firmowe z logo to ciekawy sposób na wzmocnienie przekazu reklamowego. Są lubiane przez odbiorców, przywodzą na myśl radosne czasy dzieciństwa, kojarzą się z wolnością, a co za tym idzie mogą być skutecznym środkiem wpływającym na popularność marki.

Balony firmowe wykorzystywane w działaniach promocyjnych

Same w sobie wzbudzają pozytywne emocje, co w przypadku produktu marketingowego jest rzeczą bezcenną i zdarzającą się niezwykle rzadko. Dzięki temu, z powodzeniem mogą być wykorzystywane przez firmy z każdej branży. Działań marketingowych, w których doskonale sprawdza się zastosowanie balonów reklamowych z logo jest bardzo dużo. Najczęściej pojawiają się przy okazji wydarzeń promujących w ramach event marketingu, ale są także nieocenione i chętnie wykorzystywane w merchandisingu.

Zalety balonów firmowych z nadrukiem logo

>Ich ogromną zaletą jest walor dekoracyjny. Balon z nadrukowanym znakiem firmowym prezentuje się w sposób niezwykle przyjemny, estetyczny i przejrzysty. Nie jest obarczony ryzykiem niezrozumiałego teksu lub nieudanego projektu graficznego. Wzbudza zainteresowanie marką, ociepla wizerunek firmy, a przede wszystkim gwarantuje, że logo na długo zapada w pamięci odbiorców. Jest to bardzo istotne, ponieważ pozytywnie rozpoznawana marka to klucz do efektywnej sprzedaży, która z kolei generuje silną pozycję na rynku.

Skuteczna i niebanalna reklama firmy

Dzięki nadrukowanemu logo firmy, balony utrwalają w umysłach konsumentów fakt jej istnienia. Jednak tradycyjny balon lateksowy, może służyć także jako nośnik obszerniejszych informacji. Dzięki nowoczesnym technologiom i maszynom, z których korzystamy, proponujemy balony z nadrukiem w trzech rozmiarach z możliwością zadruku jedno- i dwustronnego. Oprócz logo mogą się na nich znaleźć dowolne nadruki w postaci graficznej lub tekstowej. Co więcej, to do Ciebie należy wybór spośród trzech rodzajów balonów: pastelowych, metalizowanych i krystalików w kilkudziesięciu kolorach. To sprawia, że z łatwością zamówisz produkt spójny z identyfikacją wizualną swojej firmy. Zapewniamy zgodność kolorów zarówno lateksu jak i nadruku balonów w całym zamówieniu. Decydując się na balony firmowe z nadrukiem warto rozważyć zakup specjalnych patyczków z zatyczkami, które dodatkowo zwiększają wartość dekoracyjną produktu oraz sprawiają, że łatwiej się go trzyma w dłoni. Dobrym rozwiązaniem jest także zakup pompki ręcznej, która przyspiesza proces nadmuchiwania.