Koszt / cena wizytówek

Spróbuj przypomnieć sobie co czujesz dotykając kruchego, cienkiego papieru tabloidowej gazety, a jak przyjemny w dotyku wydaje się papier ekskluzywnego czasopisma. Różnica jest ogromna. Podobnego odkrycia możesz dokonać porównując wizytówki, które być może znajdują się w Twoim biurze. Niektóre z nich zapewne pamiętasz, inne wywołują na Twoje twarzy zdziwienie, bowiem nie jesteś w stanie sobie przypomnieć w jakich okolicznościach trafiły do Ciebie. A teraz zastanów się jak wygląda Twoja własna wizytówka. Używając terminologii zaczerpniętej ze świata mediów, jest jak wysokojakościowe czasopismo, które miałbyś ochotę przeczytać, czy może przypomina bardziej brukowiec, który szybko trafi na makulaturę. Bez względu na to, jakiego odkrycia dokonałeś, pamiętaj, że jakość i design w przypadku wizytówek osobistych oraz firmowych mają ogromne znaczenie. Nie da się ukryć, że zarówno jakość, jak i design wpływają na koszt wizytówki. Skoro znajduje się na niej Twoje imię i nazwisko, to chyba warto zadbać, aby była reprezentacyjna i na jak najwyższym poziomie.

Cennik wizytówek w drukarni Piga.pl

Cena wizytówek zależna jest zarówno od wielkości zamówienia, jak i od rozmiaru oraz gatunku papieru, na którym są one drukowane. Wizytówki wykonujemy standardowo na papierze kredowym o gramaturze 350 g/m2. Opcja ta rekomendowana jest w przypadku dużych nakładów oraz, wtedy gdy cena jest czynnikiem decydującym o wyborze materiału. Na ceny wizytówek wpływa również forma uszlachetnienia. Nasza bogata oferta w tym zakresie pozwala idealnie dostosować produkt do oczekiwań i potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. Mamy możliwość pokrywania wizytówek trzema rodzajami folii: błyszczącą, matową i soft touch oraz folią soft touch z wybiórczo nakładanym lakierem UV. Poszerzony wybór pozwala na stworzenie wizytówek klasycznych, ponadczasowych, ale także ekskluzywnych, zachwycających stylem i elegancją. Wybór parametrów wizytówek powinniśmy dobrze przemyśleć. Pamiętajmy, że są one elementem identyfikacji wizualnej całej firmy i powinny dobrze oddawać jej charakter.

Ile kosztują wizytówki?

Bardzo często koszt wizytówek jest kwestią pierwszorzędną, zwłaszcza w przypadku osób dopiero co zaczynających przygodę z biznesem. Na co dzień udowadniamy, że wyśmienita jakość może iść w parze z niskimi kosztami. Zachęcamy jednak do postrzegania druku wizytówek w kategoriach inwestycji. W końcu ten prostokątny kartonik zawsze pozostawia na kliencie jakieś wrażenie. Jeśli będzie ono pozytywne, to prawdopodobnie klient zechce dowiedzieć się o Tobie czegoś więcej. Następnym krokiem będzie już tylko nawiązanie współpracy. Przejdź do oferty wizytówki i oblicz cenę wybranego nakładu i rodzaju materiału.

JEŻELI NADAL MASZ PYTANIA ZADZWOŃ/NAPISZ DO NAS!

(32) 700 37 07 piga@piga.pl pliki@piga.pl