Drukowanie katalogów online

Mieć katalog w teczce to jak mieć asa w rękawie. I nie ma w tym stwierdzeniu ani grama przesady. Spotkanie biznesowe, rozmowa handlowa, prezentacja firmy podczas targów produktowych to tylko niektóre sytuacje, kiedy katalog reklamowy pomoże Ci odnieść sprzedażowy i wizerunkowy sukces. Większość ludzi to wzrokowcy, którzy oceniają i zapamiętujący to, co dzieje się wokół nich głównie za pośrednictwem oczu. Warto więc zadbać o wizualny aspekt prezentacji oferty, aby ułatwić im decyzję o podjęciu współpracy właśnie z Tobą. W sposób najbardziej uporządkowany i przejrzysty możesz przedstawić ofertę za pomocą katalogów. Znajdziesz w nich wystarczająco dużo miejsca na wszystkie szczegółowe opisy i zdjęcia swoich produktów. Kiedy dodatkowo zadbasz, aby katalog był spójny z identyfikacją wizualną Twojej firmy, to jeszcze bardziej podniesiesz jego wartość wizerunkową.

Druk katalogów szytych i klejonych

Jeśli pragniesz otrzymać produkt wysokiej jakość, musisz pamiętać, że jeśli chodzi o katalogi, druk jest kwestią kluczową. Katalogi to poważna inwestycja, dlatego ich wykonanie powinno być zlecane tylko wysokiej klasy specjalistom. Nasza drukarnia internetowa proponuje katalogi klejone i katalogi szyte. Oprawa szyta jest bardzo trwałym połączeniem stron, stosowanym raczej w publikacjach o mniejszej ilości stron. Przy większych objętościowo broszurach rekomendujemy oprawy klejone. Wydruk stron wewnętrznych wykonujemy na papierze kredowym 130g, z kolei okładki na papierze kredowym o gramaturze 250g. Tego rodzaju papier jest gładki. Błyszcząca odmiana odbija światło, a kolory są nasycone. Wersja matowa rozprasza światło, a kolory wydają się bardziej stonowane. Sam najlepiej zdecydujesz, która opcja bardziej pasuje do Twojej działalności. Oprócz wyboru efektu papieru, do Ciebie należy także wybór ilości stron, typ okładki, a także uszlachetnienia. Pokrycie papieru folią lub lakierem zwiększa trwałość produktu, nadaje kolorom „mocy” i jeszcze bardziej podnosi jego wartość estetyczną.

Projekt i wydruk katalogu w Piga.pl

Zlecając nam druk katalogu, możesz mieć pewność, że otrzymasz pełnowartościowy produkt, który z dumą będziesz mógł wręczać swoim kontrahentom. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu zakupowego. W naszej długoletniej działalności mieliśmy okazję realizować nietypowe zamówienia, wymagające od nas kreatywnych rozwiązań. Z przyjemnością weźmiemy na warsztat także Twój katalog. Nasze usługi obejmują druk oraz na życzenie Klienta także wykonanie projektu graficznego.