Gazetki szyte

Niezbędnikiem promocyjnym w każdym sklepie i niejednej firmie, która sprzedaje towar klientom, są gazetki promocyjne. Ich zadaniem jest nie tylko ukazywać ofertę w dobrym świetle, ale i kształtować wizerunek firmy czy sklepu. To obrazy sprawiają, że klienci chcą coś kupić lub wrócić do danego miejsca ponownie. Dlatego sposób wykonania gazetek reklamowych ma duże znaczenie.

Szyte gazetki reklamowe

Często wybieranym rozwiązaniem są gazetki reklamowe szyte. Dzięki temu sposobowi łączenia stron materiały promocyjne są trwałe i nie zniszczą się wcześniej, niż firma zmieni ofertę. Cena netto takich gazetek jest atrakcyjna, dlatego ich produkcja i dystrybucja jest opłacalna. To sprawia, że po tego rodzaju metody promocji sięga coraz więcej przedsiębiorców i osób odpowiedzialnych za marketing.

Gazetki reklamowe – parametry

W szytych gazetkach reklamowych istotny jest rodzaj zszywek. Płaskie zapewniają wytrzymałość i silne spięcie stron. Nawet tak drobne aspekty wpływają na opinię klientów o sklepie, dlatego warto wybrać solidny sposób łączenia. Dzięki temu odbiorcy tak samo będą widzieć towar oferowany przez instytucję. Nie bez znaczenia jest ilość stron z okładką. 4/4 to popularny sposób zadrukowywania. Zadruk dwustronny 4/4 pozwala na atrakcyjne i barwne przedstawienie oferty. Dodatkową zaletą jest lakierowanie/foliowanie okładki. Standard przy nowoczesnych gazetkach.

Gazetki reklamowe szyte i inne artykuły

Poza tego rodzaju artykułami warto postawić na inne materiały promocyjne. Jako reklama i przydatny przedmiot codziennego użytku sprawdzą się podkłady na biurko. Umożliwiają one swobodną pracę przy komputerze i dyskretnie przypominają, jaka firma jest autorem tej wygody. Równie często sięga się po materiały, na których można pisać. Najlepiej sprawdzają się notesy klejone, bez okładki. Notesy tego typu zapewniają lekkość i przydają się podczas codziennych zmagań z dużą ilością informacji do zapamiętania. Ich cena netto również jest nieobciążająca dla portfela.