Questions? Feedback? powered by Olark live chat software

Druk kalendarzy

Druk kalendarzy jest sprawdzoną formą reklamy. Odbiorcy bardzo lubią je dostawać i chętnie z nich korzystają. Towarzyszą im na co dzień w domach, biurach, mogą je nosić przy sobie. Żadna reklama nie zaistnieje w świadomości odbiorcy tak długo jak kalendarz. Dla każdego przedsiębiorcy, któremu zależy na skutecznej promocji firmy ten fakt jest kluczowy. Warunkami jakie muszą zostać spełnione, aby reklama w formie kalendarza w stu procentach spełniała swoje funkcje jest ciekawy projekt graficzny oraz wysokiej jakości wykonanie. Sukces reklamowy gwarantują kalendarze firmowe, które posiadają walory dekoracyjne, a przekaz reklamowy eksponują w nienachalny sposób. Mało kto umieści w swoim najbliższym otoczeniu „eksponat”, który razi niską jakością estetyczną, niestarannym wykonaniem i niekorzystnie wpływa na całe pomieszczenie.

Dostępnych jest co najmniej kilka typów kalendarzy. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie najpopularniejsze rodzaje. Proponujemy kalendarze biurkowe w formie piramidek tygodniowych i miesięcznych, biuwary z miejscem na notatki, kalendarze trójdzielne i jednodzielne, ścienne listwowane, kalendarze spiralowane oraz kalendarzyki listkowe. Który rodzaj wybrać? Jest to zależne od kilku kwestii. Powinieneś wiedzieć, że kiedy już wybierzesz odpowiedni kalendarz druk to ostatnia prosta. Wcześniej Twoim zadaniem jest udzielenie odpowiedzi na co najmniej trzy pytania. Komu zamierzasz wręczać swój produkt? Czy będziesz to robił osobiście czy za pośrednictwem poczty? Ile kalendarzy potrzebujesz? Jeśli uda Ci się to wszystko ustalić, szybciej podejmiesz właściwą decyzję. Możesz także pomyśleć, jaki rodzaj kalendarza ucieszyłby Ciebie najbardziej. Podaruj ludziom to, co sam chciałbyś dostać. Wtedy pieniądze, które wydasz na wydruk, nie pójdą na marne!

Jeśli wciąż nie wiesz, na jakie kalendarze druk zlecić, poproś o pomoc naszego doradcę. Podejmując tak istotne decyzje, warto je skonsultować z kimś, kto zna się na rzeczy. Doradcy pomogą Ci wybrać typ produktu dopasowany do Twoich potrzeb, oczekiwań oraz sposobu dystrybucji. Fachowa rada jest nieoceniona także przy wyborze parametrów zamówienia. Nasza oferta i możliwości wyboru są bardzo szerokie. Pod okiem specjalisty, Twoje wybory będą bezpieczne i trafione w dziesiątkę.

JEŻELI NADAL MASZ PYTANIA ZADZWOŃ/NAPISZ DO NAS!

(32) 700 37 07 piga@piga.pl pliki@piga.pl