Drukarnia cennik

Ile kosztuje wydruk materiałów?

Każda profesjonalna drukarnia powinna udostepnić cennik druków i usług oraz zaprezentować w sposób przejrzysty i zrozumiały dla Klienta. Zamawiając na Piga.pl możesz zobaczyć, jak poszczególne parametry zamówienia wpływają na jego całkowity koszt. Dzięki temu wiesz ile i za co płacisz. W wygodny sposób skalkulujesz koszty zamówienia w dowolnych wariantach. Jest to bardzo pomocne także na etapie planowania budżetów na kampanie marketingowe wzmacniane materiałami drukowanymi. Jeśli prowadzisz agencję reklamową lub jesteś pośrednikiem w druku możesz przystąpić do naszego programu partnerskiego dla agencji reklamowych i drukować jeszcze taniej. Każdy nasz Parter może liczyć na pomoc i doradztwo dedykowanego opiekuna, który rozwiąże każdy problem i pomoże zoptymalizować koszty zamówienia. Przystępując do partnerstwa otrzymasz atrakcyjny rabat na wszystkie nasze produkty!

Brak kosztów przesyłki 

Proponujemy druk cyfrowy, offsetowy i sitodruk. Możesz wydrukować u nas wszystko, co potrzebne do prowadzenia skutecznego marketingu firmy. Jeśli drukujesz dużo, nie trać czasu na szukanie dostawcy poszczególnych produktów. Wracaj do nas za każdym razem. Lojalność Klientów i zaufanie jakim nas obdarzają jest dla nas priorytetowe i potrafimy je docenić. W naszej drukarni nie pobieramy opłat za weryfikację plików. Co ważne zamówienia dostarczamy kurierem bezpłatnie. Nie ponosisz opłat za przesyłkę. Przekonaj się, że warto drukować z nami. Jesteśmy solidni i rzetelni. To co nas charakteryzuje to terminowość i stałe terminy realizacji, co w przypadku agencji reklamowych lub pośredników jest kwestią absolutnie kluczową. Na każdym etapie procesu zakupowego możesz liczyć na fachowe doradztwo profesjonalistów z biura obsługi klienta. Są to osoby pomocne, posiadają wiedze i umiejętności z zakresu projektowania graficznego. Angażują się w to co robią. Jeśli potrzebujesz pomocy w projektowaniu, skorzystaj z usług naszego studia graficznego. Gwarantujemy doskonały kontakt na linii klient - grafik, tak abyś mógł przekazać wszystkie swoje sugestie i w efekcie otrzymać produkt, który Cię w pełni usatysfakcjonuje.

Sprawdź ceny usług naszej drukarni

Aby przejść do cennika drukarni wróc na stronę Piga.pl i wybierz konkretną ofertę jaka Cię instersuje. Otrzymasz konkretną wycenę za wybrany nakład i rodzaj druku. Możesz skorzystać z prostego kalkulatora, który wyliczy cenę zamówienia na podstawie wybranych parametrów druku. W przypadku pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji.