Baloniki reklamowe

Akcje rozdawania balonów z nadrukami podczas pikników czy w centrach handlowych stały się popularnym działaniem marketingowym firm z przeróżnych branż. Całkowity koszt tego typu przedsięwzięć jest nieduży, a stopień ich efektywności wysoki. Odbiorcy na ogół lubią otrzymywać baloniki reklamowe i są do nich przychylnie nastawieni. Wręczając komuś niepozorny balon z logo Twojej firmy sprawisz, że nie tylko dowie się o Twojej działalności, ale także poczuje się wyjątkowo, jakby właśnie świętował urodziny. Dzięki temu, Twoja firma będzie przez taką osobę miło kojarzona.

Jak wykorzystać baloniki firmowe z nadrukiem?

Baloniki reklamowe są zatem doskonałym narzędziem do budowania pozytywnego wizerunku firmy, czy organizacji. Podobnie jak gadżety reklamowe, takie jak kubki, parasolki, breloki wywołują uśmiech na twarzach odbiorców, tyle tylko, że ich koszt jest nieporównywalnie niższy. Odbiorcy rzadko kiedy wyrzucają wręczane im balony, wręcz przeciwnie, chętnie zabierają je ze sobą do domów, dzięki czemu dokładnie przyswajają informacje przedstawione za pomocą nadruku. Baloniki reklamowe przyciągają uwagę odbiorców intensywnymi kolorami, pomysłem lub wręcz przeciwnie - prostotą i czytelnym przekazem. Drzemie w nich duży potencjał. Świetnie eksponują logo, slogan reklamowy, albo informacje, które chcesz w danym momencie podać do wiadomości szerszego grona konsumentów.

Baloniki reklamowe a inne, tradycyjne formy promocji

Bardzo ważne jest to, że funkcję reklamową spełniają w sposób dyskretny i mniej nachalny, niż na przykład tradycyjne ulotki. Coraz bardziej zaawansowane technologie, które wykorzystujemy oraz nowoczesne rozwiązania dostępne na rynku drukarskim umożliwiają nam wykonywanie trwałych i estetycznych nadruków na powierzchni balonów lateksowych. Proponujemy produkty w kilku rozmiarach z zadrukiem jedno- lub dwustronnymi i wciąż rozwijamy naszą „balonową” ofertę. Przejdź na stronę balony reklamowe, aby poznać pełny cennik.