Questions? Feedback? powered by Olark live chat software

Torba papierowa z nadrukiem cena

W działalności każdej firmy są takie momenty, kiedy torba papierowa przydałaby się najbardziej na świecie. Targi branżowe, spotkania z partnerami biznesowymi, imprezy okolicznościowe z życia firmy i jej pracowników. Są to wydarzenia, które otwierają przed Tobą możliwości kreowania pozytywnego wizerunku Twojej firmy. Specjalnie na te okazje powinieneś wyposażyć się w narzędzia, które ułatwią Ci realizację tego celu. Wręczając upominek, gadżet reklamowy, komplet materiałów informacyjnych o firmie rób to z klasą i zadbaj o każdy szczegół. Pamiętaj, że opakowanie jest nie mniej ważne niż sam upominek. Postaraj się, aby prezentowało się elegancko i gustownie. Jeśli w grę wchodzi wizerunek Twój i Twojej firmy, wybieraj mądrze. Z reguły nie warto ślepo podążać za trendami, ale w tym wypadku jest z goła inaczej. Moda na papier nie mija, więc firmowy podarunek, który chcesz wręczyć zapakuj w papier! Najprostsze rozwiązania są często najlepsze.

Idealnym rozwiązaniem jest torba papierowa z nadrukiem. Ten produkt świeci ostatnio triumfy i stał się ulubionym narzędziem brand menagerów. Opcja nadruku dowolnych elementów graficznych i tekstowych daje potężne możliwości marketingowe. Żaden specjalista nie może zlekceważyć faktu, że papier jest ostatnio w natarciu i zdeklasował wszelkie tworzywa sztuczne. Torby z papieru z nadrukami takimi jak logo czy slogany reklamowe to nie tylko pomysł na opakowanie firmowych upominków, ale także dobry nośnik przekazów reklamowych. Ze względu na swoją funkcjonalność są idealną formą reklamy. Odbiorcy lubią dostawać gadżety, które mogą się im przydać. Solidnie wykonane torby papierowe są trwałe, więc pozostaną z nimi na jakiś czas, co zwiększa prawdopodobieństwo, że treści które przekazują trafią do większej liczby odbiorców.

Dotarcie do aktualnych oraz potencjalnych klientów biznesowych zawsze związane jest z kosztami, które musi ponieść przedsiębiorca. W przypadku reklamy, jaką stanowić może torba papierowa z nadrukiem cena jest stosunkowo niska. W porównaniu do innych nośników, koszt wydrukowania 100 toreb reklamowych jest nieduży. Uniwersalne zastosowanie toreb reklamowych i ich wytrzymałość pozwala na dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Koszty związane z ich drukiem można rozpatrywać w kategorii dobrej inwestycji. Warto je ponieść! Jeśli jesteś zwolennikiem testów poprzedzających wdrożenie nowych rozwiązań marketingowych, zlecić nam druk toreb w najmniejszym z możliwych nakładzie, czyli 10 sztuk. W każdej chwili możesz wrócić do nas po więcej.

JEŻELI NADAL MASZ PYTANIA ZADZWOŃ/NAPISZ DO NAS!

(32) 700 37 07 piga@piga.pl pliki@piga.pl