Płatności i wysyłka

Wysyłka odbywa się codziennie, zgodnie z podanymi terminami realizacji produktów. Dokładne terminy realizacji produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie produkty wysyłamy bezpłatnie na podany w zamówieniu adres dostawy.Płatność elektroniczna platnosci.pl lub płatność kartą kredytową

Ta forma płatności dostępna jest dla wszystkich zamówień złożonych w naszej drukarni. Płatności należy dokonać przed oddaniem plików do weryfikacji. Do wyboru klientów jest 36 bramek bankowych oraz płatność kartą kredytową. Jeśli Państwa bank nie jest widoczny na liście, proszę wybrać ikonkę PRZELEW BANKOWY. Czas księgowania od minuty do kilku godzin. Bezpieczeństwo transakcji: Wymiana informacji pomiędzy sklepem/serwisem oraz bramkami jest szyfrowana w oparciu o technologię SSL.

Płatność Sofort

Sofortbanking jest szybkim, bezpiecznym i prostym procesem przelewu bezpośredniego monitorowanego przez firmę Sofort GmbH. Międzynarodowy system płatności online, którym płacą miliony Internautów w Europie. Wystarczy, że posiadasz konto bankowości internetowej, abyś mógł bezpiecznie zapłacić online dzięki SOFORT Banking.

Przelew bezpośredni - płatność przelewem na podstawie faktury proforma

W panelu klienta, w szczegółach zamówienia masz możliwość pobrania faktury proforma. Opłać zamówienie i wgraj potwierdzenie online lub wyślij na adres piga@piga.pl. Celem szybszej weryfikacji zamówienia prosimy o dopisanie numeru zlecenia.

Odroczony termin płatności

Odroczony termin płatności o długości 7 dni proponujemy wyłącznie dla Szkół (w tym uczelni), Urzędów oraz Administracji Publicznej. Aby wybrać taką formę płatności prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta pod adresem: piga@piga.pl

Faktury

Faktury dosyłamy drogą e-mailową w momencie zakończenia produkcji. Można ją również pobrać na naszym portalu w zakładce FAKTURY. Jeśli potrzebujesz faktury wcześniej lub życzysz sobie fakturę w formie papierowej- skontaktuj się z nami.

JEŻELI NADAL MASZ PYTANIA ZADZWOŃ/NAPISZ DO NAS!

(32) 700 37 07 piga@piga.pl pliki@piga.pl