Questions? Feedback? powered by Olark live chat software

Druk plakatow

Naturalnym elementem promocji wydarzeń kulturalnych i eventów offline są plakaty. Ich brak lub niewystarczająca ilość może zaważyć na powodzeniu imprezy. Plakat nie tylko spełnia funkcje informacyjne, jest też przedsmakiem imprezy. Sygnalizuje czego uczestnik możemy się spodziewać w jej trakcie. Wpływa bezpośrednio na decyzję o udziale w wydarzeniu. Motywuje do zakupu biletu wstępu, albo wręcz przeciwnie, zniechęca do przybycia. Rola plakatów jest zatem nie do przecenienia. W związku z tym, planując druk plakaty promujące wydarzenie powinny być traktowane w sposób strategiczny. Są najważniejszym nośnikiem informacji, dlatego należy zrobić wszystko co tylko się da, aby prezentowały się odpowiednio. Plakat powinien odzwierciedlać wydarzenie. Jeśli impreza jest pieczołowicie przygotowana, to samo powinno dotyczyć plakatu, który informuje o niej ludzi.

Druk plakatów jest ostatnią prostą. Wcześniej trzeba jeszcze przebyć długą drogę, jaką jest projektowanie plakatu reklamowego. O tym jak kręta potrafi być to droga, wie każdy, kto choć raz tworzył, bądź brał aktywny udział w tworzeniu projektu plakatu. W tej materii liczy się przede wszystkim pomysł, wyczucie i umiar. Efektywny jest tylko taki poster, który przyciąga uwagę przechodniów i jest przez nich zapamiętany. Ilość komunikatów reklamowych, przez które musi się przedrzeć jest ogromna. Pierwszym wyzwaniem plakatowego twórcy jest zatem wymyślenie „pułapki na wzrok”, którą zastosuje w swoim projekcie. Oczywiście najlepiej działa zaskakująca i inteligentna grafika, albo zabawny slogan, ale przyciągać ludzkie oko można też jakością i ekskluzywnością. Na najbardziej efektowne i efektywne plakaty druk wpływa w znacznym stopniu. Chodzi głównie o wysoką jakość, dokładność i żywe kolory. Intensywna kolorystyka, uszlachetniony materiał sprawiają, że plakat od razu rzuca się w oczy i wyróżnia na tle innych wydruków reklamowych. Drukując plakaty z nami, możesz być spokojny o najwyższą klasę druku, którą docenią nawet laicy. Możesz także polegać na nas w kwestii projektu. Nasi kreatywni graficy, z chęcią pomogą Ci na każdym jego etapie. Co jak co, ale akurat dobre plakaty, stawiają sobie zawsze za punkt honoru.

Zamawiając u nas plakat druk poprzedzony jest zawsze wyborem parametrów. Samodzielnie możesz skalkulować koszt zamówienia, wybierając różne rodzaje materiału, jego uszlachetnienia i formatu. W ten sposób na spokojnie masz okazję porównać i przeanalizować dostępne opcje i zadecydować, która najbardziej odpowiada Twoimi potrzebom i możliwościom. Jeżeli w trakcie procesu zakupowego pojawią się pytania lub wątpliwości, nasi doradcy z chęcią pomogą je rozwiązać

JEŻELI NADAL MASZ PYTANIA ZADZWOŃ/NAPISZ DO NAS!

(32) 700 37 07 piga@piga.pl pliki@piga.pl